За крок до п’єдесталу

1-3 грудня 2017 року в м. Стрий Львівської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі в приміщеннях, молодші школярі).

1-3 грудня 2017 року в м. Стрий Львівської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі в приміщеннях, молодші школярі). Захід організований Українським державним центром позашкільної освіти, федерацією автомодельного спорту України та станцією юних техніків міста Стрий. Змагання проводилися в особистому та командному заліку. В кожному із чотирьох класів автомоделей (ЕЛ-О (об’ємна копія), ЕЛ-К (контурна копія), ЕЛ-іграшка, ЕЛ-аеро) змагались по 17-20 спортсменів. Команда автомоделістів Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради у складі: Данильчука Євгена (7-в клас, гімназія № 18); Марчука Іллі (7-а клас, НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського»); Возняка Андрія (7-б клас, ЗОШ № 15); Грищука Андрія (5-б клас, ЗОШ

№ 16) взяли участь у змаганнях і продемонстрували високу майстерність та результат. У класі моделей ЕЛ-іграшка Грищук Андрій виборов третє місце. За крок до п’єдесталу, посівши четверті місця, зупинились Данильчук Євген (ЕЛ-К) та Возняк Андрій (ЕЛ-аеро). Високу шосту сходинку зайняв Возняк Андрій і у класі моделей ЕЛ-О.  В цьому ж класі моделей Марчук Ілля показав восьмий результат.

Поступившись більш досвідченим командам м. Стрия, Львівської та Дніпропетровської областей, команда Луцького міського ЦНТТУМ завершила змагання на високому четвертому місці.

Для учасників змагань було організовано солодкий стіл, а переможці нагороджені грамотами, дипломами, кубками та медалями.

Готували команду до змагань керівники гуртків Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Кадлубицький Павло Іванович та Данильчук Ігор Євгенович.

Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту   Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту