Інформаційно-технічний

ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОКw

Функціонування інформаційно-технічного напрямку забезпечують гуртки:
  • "Юний користувач  ПК"
  • Програмування
  • Основи інформатики та обчислювальної техніки
  • Основи художньої комп'ютерної графіки
  • "Основи поліграфії та видавництва"
  • Web-технології
  • Технічне конструювання
 
 
Керівники гуртка  програмування: 
      Бондар Ярослава Степанівна
Керівники гуртка "Юний користувач ПК"
     Семенюк Світлана Казимирівна
     Кот Ірина Петрівна
     Бондар Ярослава Степанівна
Керівники гуртка "Основи поліграфії та видавництва" :
     Семенюк Оксана Володимирівна
     (Заняття проводяться на базі ЗОШ № 13)​
Керівники гуртка "Основи художньої комп`ютерної графіки" : ​
     Кот Ірина Петрівна
     Стеблевець Олександр Леонідович
     (Заняття проводяться на базі НВК № 24)​
Керівник гуртка "Web  технології" :
     Вітковський Роман Валерійович
     (Заняття проводяться на базі гімназії № 18)
Керівник гуртка "Технічне конструювання"
     Федюк Петро Миколайович
   
 
Навчаючись у гуртках інформаційно-технічного напрямку, ви зможете:
  • Опанувати операційну систему Windows;
  • Працювати в текстовому редакторі Microsoft Office Word;
  • Створювати презентації в Power Point;
  • Знаходити інформацію в Інтернет, створювати web-сторінки;
  • Працювати в табличному процесорі Excel;
  • Керувати базами даних Microsoft Office Access;
  • Створювати публікації в Publisher, Adobe Page Maker;
  • Створювати векторну графіку в Corel Draw;
  • Обробляти зображення в Adobe PhotoShop;
  • Обробляти мультимедійну інформацію;
  • Створювати мультимедійну інформацію;
  • Створювати монтаж відеофайлів;
  • Познайомитися зі створенням комп`ютерної мультиплікації;
  • Володіти мовами програмування та писаити програми;
  • Брати участь в Інтернет-олімпіадах, конкурсах інформаційних комп`ютерних технологій

 

Блог Бондар Я.С.  http://bondar2012.wordpress.com/

Сайт Кінах К.О. http://www.kinakh.in.ua/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Цікаві сторінки життя інформаційно-технічного відділу
 
2017-2018 н.р.
Конкурс "Ярмарок ідей - 2018". 5-9 січня 2018.
Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій та кіберспорту "ITalent". 24 грудня 2017.
 

2016-2017 н.р.

Конкурс-захист з інформатики "Ярмарок ідей - 2017". 12 січня 2017.
Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки. 15 листопада 2016.
Осінні канікули гуртківців "Турнір юних знавців юних інформатиків", "Посвята в юні інформатики".
Міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки. 22-23 жовтня 2016.
Всеукраїнський колоквіум "Космос. Людина. Духовність". Вересень 2016.
Перемога на XIV Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної техніки.

2015-2016 н.р.

Обласний конкурс відеороликів на військово-патріотичну тематику. Травень 2016.
Конкурс-захист проектів з інформатики "Ярмарок ідей"
Перемога в обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки
У нас учитись весело
Ярмарок ідей-2016
14-річний студент
2014-2015 н.р.
Вручення свідоцтв про позашкільну освіту
Підсумки гурткового життя юних інформатиків протягом навчального року
Міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки
Шляхами Золотого байту
Ще учні, вже студенти
Семінар вчителів інформатики, керівників гуртків інформаційно-технічного напрямку міста 
Перемога в обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки
Юні інформатиики на всеукраїнських змаганнях
Перемога в обласному конкурсі «Екософт»
Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»
Осінні канікули юних інформатиків (Екскурсія в Центр зайнятості, свято Хелоуін)
2013-2014 н.р.
Вручення свідоцтв про позашкільну освіту (2014 р.)
Підсумкова атестація з інформатики (30 квітня 2014р.)
Участь в акції «Зробимо Луцьк чистим» (12 квітня 2014р.)
Екскурсія на фотовиставку газети «День» (29 березня 2014р.)
Брейн-ринг з інформатики (28 березня 2014р.)
Острів скарбів (26 березня 2014р.)
Комп’ютерний Ярмарок ідей (4-8 січня 2014р.)
Участь гуртківців у міському турі Конкурсу-захисту наукових робіт (грудень 2013р.)
Участь гуртківців в обласному Конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій (6 листопада 2013р.)
Посвята в "Юні інформатики" (29 жовтня 2013)
Конкурс "Ярмарка ідей" (9 січня 2013)
2012-2013 н.р.
Участь в акції "Захисти мову - збережи націю" (3 квітня 2013)
Виховний захід "Пошук скарбів в павутині ІнтерЦентру" (27 березня 2013)
Результативність участі у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер - 2012"
Посвята в "Юні інформатики" (27 жовтня 2012)
Здобутки команди на обласному конкурсі інформаційних технологій учнівської молоді (2012 р.)
Участь гуртківців ЦНТТУМ у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер - 2012" (фото)
Круглий стіл "Книга і комп`ютер сьогодні"(2012 р.)

 

Результати участі гуртківців в організаційно-масових заходах

2016-2017
  • Міжнародний літній бліц-конкурс з web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів  – Зусько Владислав – 3-є місце в номінації «Краща графічна реалізація».
  • Всеукраїнський колоквіум "Космос. Людина. Духовність" – Антон Литвішко - 2-е місце в номінації "Лицар духу", Денис Решетник - 2-е місце  в номінації "Краса врятує світ" .
  • Міжнародний конкурс з інформаційних технологій  та комп’ютерної вправності  «Бобер – 2016» - 59 учасників, із них 41 - високий результат, 13 - добрий результат.
  • Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки: 1-е командне місце, 1-е місце в номінації "Офіс-менеджмент" (Бондар Ярослав), 3-е місце в номінації "Програмування" (Решетник Денис).
  • Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт – 2016» - Решетник Денис - переможець І (заочного туру).
  • І етап (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - Решетник Денис - І місце.
2015-2016  
2014-2015
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій: 1-е командне місце, 1-е місце в номінації "Офіс-менеджмент" (Бондар Ярослав), 2-і місця в номінаціях "Програмування" (Лахай Владислав) і "Web-дизайн" (Артемук Олександр)
  • Всеукраїнський дистанційний турнір з інформаційних технологій: 7 учасників,В очний тур вийшли двоє (Бережний Сергій, Бондар Ярослав)
  • Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»: 5 учасників, 6 проектів в обласному турі, 1-е місце в номінації "Юна надія", 3 місце в номінації «За стильність оформлення та якісний інтерфейс» в категорії «Web-розробки» всеукраїнського туру (Артемук Олександр)
  • Всеукраїнський інтерактивний конкурс з інформаційних технологій «Бобер-2014»: 46 учасників/31 відмінний результат
  • Обласний конкурс «Рятувальники очима дітей»: 2 учасники в номінації «Електронний посібник-помічник» - переможці міського етапу, в обласному етапі переможець (Решетник Денис) і дипломант (Лугінін Богдан)
  • Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»: 4 учасники міського етапу/ 1 місце (Бондар Ярослав), 2 учасники обласного етапу/ 2-е місце (Бондар Ярослав), спеціальний приз (Курта Олег)
  • Регіональний етап Міжнародного Чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт»: 4 учасники/ 2-ге місце (Решетник Денис), 3-і місця (Бура Максим і Лугінін Богдан) в номінації «Game design», 3-є місце в номінації «Junior Competition» (Решетник Денис), спеціальний приз в номінації "Web-дизайн" (Артемук Олександр)
  • Міський етап Всеукраїнського молодіжного конкурсу «В об’єктиві натураліста»: 2 учасника/ обидва переможці місця в номінації «Кращий слайд-фільм» (Бондар Ярослав, Корнелюк В'ячеслав) 
  • VIII Міжнародна наукова студентська конференція «Молодь України як стратегічний потенціал розбудови національної економіки»: 1 учасник (Литвішко Антон), тези доповіді надруковані в збірнику VIII Міжнародної студентської наукової конференції
2013-2014
  • Всеукраїнський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій (4-е командне місце, Бондар Ярослав – 3-є місце в особистій першості в номінації «Офіс»)
  • Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт»: переможці обласного етапу Жук Валентина і Бондар Ярослав у номінації «Стильність оформлення та якісний інтерфейс» за навчальну програму «Системи числення», Бережний Андрій в номінації «Приз спонсорських симпатій» за ігрову програму «Впіймай мишку»
  • Конкурс-захист наукових робіт (МАН): Жук Валентина – 2-е місце на міському етапі за роботу «Програма перетворення чисел з однієї системи числення в іншу»
  • Всеукраїнський конкурс «Очима дитини про бюджет країни» (організатор - Міністерство доходів і зборів України): Кохановська Марія (за анімацію «Україно, процвітай!»), Мацюк Дар’я і Настенко Софія (за відеоролик «Українська натруджена гривня»)– 1-е місце в районному етапі в категорії «Комп’ютерна анімація», Кохановська Марія - 1-е місце в обласному етапі
  • Всеукраїнський молодіжний конкурс «В об’єктиві натураліста»: Решетник Денис (за роботу «Охорона весняних первоцвітів»), Юревич Юлія (за роботу «Збережемо первоцвіти»), Горожанова Анастасія (за роботу «Бережіть первоцвіти»)– 1-ші місця в міському етапі у номінації «Кращий відеоролик»
  • Всеукраїнський конкурс «Рятувальники очима дітей»: Литвішко Даниїл – переможець обласного етапу в номінації «Електронний посібник» за роботу «Формула безпеки»
  • Міський конкурс «Я молюсь за тебе, Україно!»: Мацюк Дар’я і Настенко Софія – 1-е місце в спецномінації «Авторське бачення» (за відеоролик «Я не зламаюсь»)
  • Всеукраїнський інтерактивний конкурс з інформаційних технологій «Бобер-2013»: 56 учасників, з них 28 вихованців показало відмінний результат, 21 - добрий. Литвішко Даниїл і Лугінін Богдан показали перший результат по Україні серед п’ятикласників, Мацюк Дар’я – другий результат, Кохановська Марія, Ковальчук Дмитро і Гриценя Богдан - четвертий результат по Україні серед семикласників
2012-2013
  • Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2012" - 45 учасників/32 високий результат
  •  Обасний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій - ІІ командне місце та І місце в особистому заліку у номінації "Web-дизайн"
  •  І Міжнародний бліц-турнір з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів  - І місцеу номінації "Програмна реалізація"
  • Обласний етап ХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2013" - І місце у категорії програмних засобів "Web-розробка"
  • ХІ Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - І місце І етапу у номінації Web-Контент  

 

 

 

Наша гордість

Решетник Денис

Решетник Денис

  • Міський етап Всеукраїнського молодіжного конкурсу "В  об'єктиві натураліста": переможець в номінації "Кращий відеоролик" (2014 р.)
  • Обласний конкурс «Рятувальники очима дітей»: переможець в номінації «Електронний посібник-помічник» (2015 р.)
  • Міжнародний Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий байт» (регіональний етап): 2-е місце в номінації «Game design», 3-є місце в номінації «Junior Competition» (2015 р.)
Лугінін Богдан

 

Лугінін Богдан

 

  • Міжнародний Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий байт» (регіональний етап): 3-є місце в номінації «Game design», приз глядацьких симпатій (2015 р.)
  • Обласний конкурс «Рятувальники очима дітей»: дипломант в номінації «Електронний посібник-помічник» (2015 р.)
Артемук Олександр

Артемук Олександр

  • Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки: 2 місце в номінації «Web-дизайн» (2014 р.)
  • Всеукраїнський чемпіонат «Екософт-2014»: 1 місце в обласному етапі в номінації «Юна надія», 3-є місце у всеукраїнському етапі в номінації «За стильність оформлення та якісний інтерфейс»
  • Міжнародний зимовий бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів : 1 місце в номінації "Краща графічна реалізація" (2014 р.)
  • Міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки: 3 місце в номінації «Програмування» (2015 р.)
  • Міська олімпіада з інформаційних технологій: 2 місце (2015 р.)
Бондар Ярослав

Бондар Ярослав

  • II Всеукраїнський конкурс дитячої комп’ютерної творчості «Шукачі скарбів»: 1-е місце в номінації «Комп’ютерна гра», 2-е місце в номінації «Фільм-казка» (2012 р.)
  • Обласний конкурс «Екософт»: 1-е місце в номінації «Стильність оформлення та якісний інтерфейс»  (2013 р.)
  • Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій, номінація «Офіс-менеджмент»: 3-є місце (2013 р.), 1-і місця (2014 р., 2015 р.)
  • Всеукраїнський дистанційний турнір з інформаційних технологій, учасник очного туру (2014 р.)
  • Всеукраїнський конкурс «Майбутнє країни – у мріях дитини»: регіональний етап - 1-місце, обласний етап – 2-е місце (2015 р.)
  • Всеукраїнський молодіжний конкурс «В об’єктиві натураліста» (міський етап), переможець (2015 р.)
  • Міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, 1-е місце в номінації «Офіс-менеджмент» (2015 р.)
Лахай Владислав

  Лахай Владислав

  • Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки: 2-е місце в номінації «Програмування» (2015 р.)
  • Всеукраїнський чемпіонат "Екософт-2016" - 2-е місце
Мацюк Дар`я

Мацюк Дар'я

  • «Бобер» - другий результат по Україні (2013 р.)
  • I етап конкурсу "Очима дитини про бюджет країни", переможець в номінації "Комп'ютерна анімація" (2014 р.);
  • Міський конкурс «Я молюсь за тебе, Україно», номінація «Авторське бачення», 1-ше місце (2014 р.)
  • Міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, 3-е місце в номінації «Офіс-менеджмент» (2015 р.)
  • Всеукраїнський конкурс «Очима дитини про бюджет країни» (регіональний етап) – 2-е місце  в номінації «Комп’ютерна анімація»
  •     Наукова конференція «Юний науковець року» слухачів стаціонарних секцій комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», учасник
Жук Валентина

Жук Валентина

  • Міський конкурс-захист наукових робіт: 2-е місце (2013 р.)
  • Обласний конкурс Екософт: 1-е місце в номінації Стильність оформлення та якісний інтерфейс (2013 р.)

Голяр Іванна Василівна

  • Переможець обласного етапу ХІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2012" у номінації "Ігрові розробки"
  • Призер  ІІ етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2012" та національного етапу Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів "INFOMATRIX-2012" у категорії "Ігрові програмні засоби"

Зобов Дмитро Валерійович

  • Преможець (ІІІ м.) обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій у номінації "Web-дизайн" у 2011-2012 н.р.
  • Переможець обласного етапу ХІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2012" у номінації "Web-розробки"
  • Учасник  ІІ етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2012" та національного етапу Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів "INFOMATRIX-2012" у категорії "Web-розробки"
  • Переможець Х Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - ІІІ місце І етапу у номінації Web-Контент (травень 2012 р. м. Вінниця) 
  • Преможець (І м.) обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій у номінації "Web-дизайн" у 2012-2013 н.р.
  • Переможець (І м.) І Міжнародного бліц-турніру з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів у номінації "Програмна реалізація" (жовтень 2012)
  • Переможець (І м.) обласного етапу ХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт - 2013" у категорії програмних засобів "Web-розробка"
  • ХІ Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів - І місце І етапу у номінації Web-Контент 

 


Корисні посилання