Розклад

Розклад занять на 2019-2020 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, ініціали керівника гуртка,

навчальний кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Інформаційно-технічний напрям

1

Розробка мобільних додатків

Бондар Я.С., каб. 52

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

 

2

Програмування

Бондар Я.С., каб. 52

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

 17.00-19.00

 

 

3

Основи програмування

Стеблевець О.С., ліцей № 27

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

 

4

 Юний користувач ПК

Семенюк С.К., каб. 53

16.00-19.00

10.00-12.00

15.00-17.00

17.00-19.00

 

15.00-17.00

17.00-19.00

10.00-12.00

16.00-19.00

 

 

 5

Юний користувач ПК

Кот І.П., каб.52

14.30-16.30

 

14.30-16.30

 

 

 

 

Інформатика та обчислювальна техніка

Кот І.П., каб.52

  9.00-12.00

 

9.00-12.00  

 

 

7

Інформатика та обчислювальна техніка

Савчук Л.В., каб.53

 9.00-11.00

 

 9.00-11.00

9.00-11.00

 

 

 

8

Основи комп. графіки

Кот І.П., каб.52

 9.00-11.00

16.30-18.30

 

 9.00-11.00

16.30-18.30

 

 

 

 

9

Основи веб-технологій

Вітковський Р.В., Г.№ 18

 

 

 

 15.45-17.45

 

15.45-17.45

 

10

Основи поліграфії та видавництва

Семенюк О.В., ЗОШ № 13

 

 

16.00-19.00  

16.00-19.00

 

 

11

Основи робототехніки

Федюк П.М., каб. 53

 

 

 15.00-18.00

 

 

9.00-10.00

10.00-13.00

 

Предметно-технічний напрям

12

Юні винахідники 

Федюк П.М., каб. 53

 

 

18.00-20.00

 

 

13.00-15.00

15.00-16.00

 

13

Радіоелектроніка

Оксенюк А.Д., каб. 56

15.00-18.00

18.00-20.00

15.00-18.00

 

15.00-18.00

18.00-20.00

 

15.00-18.00

18.00-20.00

 

14

Радіоелектроніка

Белогур С.В., каб. 56

 

 

16.00-19.00

 

16.00-19.00

19.00-20.00

9.00-12.00

12.00-15.00

 

15

Астрономія 

Поліщук Р.В., гімназія № 18

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

 

 

 

Художньо-технічний напрям

16

Основи дизайну

Голодишина А.Є. каб. 46

 

 

9.30-11.30

15.30-18.30

  

9.30-11.30

15.30-18.30

 

 

17

Виготовлення сувенірів

Чирська Н.В., каб. 49

 

9.45-11.45

14.00-16.00

16.00-19.00

 

9.45-11.45

14.00-16.00

16.00-18.00

14.00-16.00

16.00-19.00

 

 

18

Виготовлення сувенірів

Яцюра Н.О., каб. 49

 14.30-16.30

16.30-19.30

 

 

 

 

11.15-13.15

13.15-16.15

 

19

Цифрова фотографія

Солодовник С.В.,  каб. 51

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

 

 

 

Початково-технічний напрям

20

Початково-технічне моделювання

Данильчук І.Є., каб. 8

 

9.15-11.15

15.30-18.30

 

15.30-18.30

 

9.00-11.00

11.00-12.00

 

21

Початково-технічне моделювання

Денисов С.В., каб. 8, ЗЗСО №5

14.00-17.00

9.15-11.15

(ЗЗСО № 5)

 

9.15-11.15

(ЗЗСО № 5)

14.00-17.00

 

 

22

Початково-технічне моделювання

Мазур Ю.М., гімн. № 14

 

 

 

10.00-12.00

 10.00-12.00

 

 

23

Технічне моделювання для молодших школярів

Панасюк Т.Є., ліцей

13.50-16.50

17.00-19.00

 13.50-15.50

17.00-19.00

13.50-16.50

17.00-19.00

13.50-15.50

17.00-19.00

 

 

 

Спортивно-технічний напрям

24

Автомоделювання

(кордові моделі)

Кадлубицький П.І., каб. 8

 

 

15.00-17.00

17.00-18.00

 

 

12.00-14.00

 

25

Автомоделювання

(трасові моделі)

Кадлубицький П.І., каб. 8

 

 

18.00-20.00

 

 

14.00-16.00

16.00-17.00

 

26

Юний картингіст

Ковальчук С.І., МНВК

15.30-17.30

17.30-19.30

10.00-12.00

15.30-17.30

17.30-19.30

10.00-12.00

15.30-18.30

12.00-15.00

 

27

Авіамоделювання

Денисов С.В., каб.8

 9.15-11.15

      9.15-11.15  

 

28

Ракетомоделювання

Денисов С.В., каб.8

 17.00-19.00

      17.00-19.00  

 

29

Судномоделювання Форманюк С.Г., ліцей

 

14.20-16.20

16.30-18.30

14.20-16.20

16.30-18.30

 

  

 

 

30

Спортивна радіопеленгація

Молошик О.А., ТСОУ

 

 

 

 

 

9.00-12.00

9.00-12.00

31

Спортивна радіопеленгація

Долинська І.С., ТСОУ

 

16.00-19.00

 

 

16.00-19.00

9.00-12.00

12.00-15.00

Виробничо-технічний напрям

32

Столяр-конструктор

Румін Г.М., ЗОШ № 12

  

 

14.00-16.00

15.45-17.45