ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ВИНАХІДНИКІВ ТА РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ

20 жовтня на базі СНУ імені Лесі Українки пройшов щорічний обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів. Участь у ньому брали 10 команд Волинської області.

Після жеребкування були розподілені команди по групам (3:4:3). Команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді опинилася разом з Волинським ліцеєм та Нововолинським «Оріоном». Після першого туру команда ЦНТТУМ ввійшла до фіналу, набравши 250 балів. З підсумками суддів були згідні всі.

У фіналі змагались три команди: збірна  шкіл м. Луцька, Волинського обласного ліцею та Луцького міського ЦНТТУМу. Результати фіналу такі: першість отримала команда учнів ЗЗСО міста Луцька, а друге місце поділили між собою команди Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Ми пишаємось нашими юними винахідниками, які гідно змагались у нелегкій боротьбі: Боровицький Дмитро, Мендус В’ячеслав, Мельник Дмитро, Глинська Катерина, Козаченко Володимир. Дякуємо батькам та керівнику команди Федюку Петру Миколайовичу за підготовку учасників  до обласного турніру.

Взагалі, турнір - це чудова можливість показати себе, свої знання та здібності. Таке дійство допомагає затвердитися в своїй думці, захищати її, не боятися виступати на публіці, швидко мислити та допомагати іншим учасникам у представленні того чи іншого винаходу. Волинь багата на розумних, креативних та творчих людей, і  цьому є доказ проведення та результативність турніру юних винахідників та раціоналізаторів.

Вітаємо учасників команди з перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалювати свої вміння та досягати вищих вершин у майбутньому.


Корисні посилання