Найвправніші автомоделісти

29 жовтня 2018 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбулися міські змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі), на яких кращі спортсмени боролися за призові місця та демонстрували свої навички управління швидкісними автомоделями. Загалом в змаганнях взяло участь 12 учасників (3 команди), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 14, 15, 21 міста Луцька.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість в класах моделей: всюдиходи з довжиною основи від 20 до 30 см, легковики з довжиною основи від 15 до 30 см. Учасники з автомоделями із довжиною основи до 15 см та більше 30 см змагалися тільки в особистій першості.

На урочистому відкритті учасників привітав директор Луцького міського ЦНТТУМ Ігор Данильчук, головний суддя заходу, який розповів у яких умовах і за якими класами моделей проводяться змагання, звернув увагу на технічні параметри радіокерованих автомобілів, ствердив, що усі навички керування моделями приходять з досвідом.

У перегонах спортсмени демонстрували високий рівень своїх вмінь не тільки як водії, а й механіки, показали зростання спортивно-технічної майстерності, засвідчили  цілеспрямовану роботу педагогів щодо популяризації автомоделювання серед дітей та учнівської молоді.

За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце – команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15" Луцької міської ради Волинської області;

ІІІ місце – команда комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області".

Після закінчення заходу переможці особисто-командної першості міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) були нагороджені дипломами управління освіти Луцької міської ради.

Вітаємо учасників та їх наставників з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот!


Корисні посилання