Розклад занять

Прізвище, ініціали керівника гуртка № кабінету / філія ЗНЗ Понеділок  Вівторок  Середа  Четвер  П'ятниця  Субота  Неділя 

Інформатика

 Семенюк С.К.  53   10.00-11.45  16.00-17.45  18.00-19.45 
10.00-11.45
16.00-17.45
18.00-19.45
15.15-17.00
17.15-20.00
12.00-13.45
14.00-16.45
 
 Вітковський Р.В. 53
Гімназія № 18
16.00-17.45 16.00-17.45
(гімн. № 18)
16.00-17.45 16.00-17.45


 Бондар Я.С.   52
9.00-10.45 15.15-17.00 17.15-20.00 9.00-10.45 18.00-19.45 9.00-10.45  17.00-19.45   9.00-10.45 11.00-12.45 14.00-15.45  
 Федюк П.М.  52  18.00-19.45     15.00-16.45 15.00-16.45  

Основи поліграфії та видавництва

 Савчук Л.В.  52 10.00-11.45 15.00-17.45
11.00-12.45
15.00-17.45

10.00-11.45

 Семенюк О.В.  ЗОШ № 13   15.00-17.45   15.00-17.45      

Юні винахідники та раціоналізатори

 Федюк П.М. 46, 52  15.00-17.45       17.00-19.45  

Радіоелектроніка

Оксенюк А.Д. 56 15.00-17.45 18.00-19.45     15.00-17.45 18.00-19.45   12.00-14.45 15.00-17.45 18.00-19.45  
Оксенюк Ю.А. 56
15.00-17.45 9.00-11.45
15.00-17.45
  9.00-11.45
15.00-17.45
9.00-11.45

Астрономія

 Поліщук Р.В. Гімназія № 18

15.15-17.00
15.15-17.00

Юний дизайнер, Сувеніри

 Голодишина А.Є. 46,  ЗОШ № 13   9.15-11.00
16.00-18.45
9.30-11.15
(зош № 13)
15.00-16.45
9.15-11.00 15.00-16.45
17.00-19.45
9.30-11.15 (ЗОШ № 13)  
 Чирська Н.В.  49   9.15-11.00
13.30-15.15
15.45-18.30
9.15-11.00
15.45-18.30
9.15-11.00
13.30-15.15
9.15-11.00    

Початкове технічне моделювання

 Данильчук І.Є.  8   9.30-11.15 16.00-18.45   16.00-18.45   9.30-11.15 11.30-12.15  
 Яцук В.В.  8, (НВК № 24, ЗОШ № 20)   13.30-15.15
(зош № 20)
15.45-17.30
(нвк № 24)
9.00-11.45
15.00-16.45
13.30-15.15
(зош № 20)
15.45-17.30
(нвк № 24)
9.00-11.45
15.00-16.45
   
 Панасюк Т.Є. ЗОШ-інтернат 12.40-14.25 17.00-18.45 14.00-16.45 17.00-18.45 14.00-15.45
17.00-18.45
14.00-15.45
17.00-18.45
     

Історико-технічне моделювання

 Яцук В.В.  8     17.00-18.45
 17.00-18.45    
Юний картингіст
Ковальчук С.І.  МНВК 15.00-16.45 17.00-18.45 10.00-11.45 15.00-16.45 17.00-18.45 10.00-11.45 15.00-17.45 12.00-14.45  

Судномодельний

 Форманюк С.Г.  ЗОШ-інтернат 17.00-18.45 17.00-18.45   17.00-18.45 17.00-18.45    

Спортивна радіопеленгація

 Братчук А.Л.  ТСОУ

9.00-11.45 15.15-18.00   15.15-18.00 9.00-11.45 9.00-11.45 12.00-14.45

Обслуговування та ремонт побутової електротехніки

 Трушко А.П. ЛТК 17.25-20.10     17.25-20.10      

Столяр-конструктор

 Румін Г.М. ЗОШ № 12  
15.00-17.45
14.00-16.45    

Корисні посилання