Історія

1973 р. - відкрита Луцька міська станція юних техніків для дітей, які мріяли займатися технічною творчістю. На той час працювали гуртки: радіоелектроніки, судно-, авіамоделювання, фототехніки. Згодом, щоб зацікавити дітей технічними ідеями, відкриваються гуртки: картингу, мотоциклетного спорту, технічного моделювання для молодших школярів, радіоспортивний.

1978 р. - розпочала роботу одна з перших в Україні дитяча телестудія. Щоб розкрити здібності вихованців юні авто-, судно-, авіамоделісти брали участь і займали призові місця в обласних змаганнях.

1985 р. - Луцька міська станція юних техніків затверджена учасником Виставки досягнень народного господарства Української РСР.

1986 р. - обладнаний клас інформатики та обчислювальної техніки.

1992 р. - станція юних техніків перейменована в Центр науково-технічної освіти м. Луцька. Відповідно до сучасних тенденцій в науці і техніці в ЦНТО відкриваються нові гуртки юних дизайнерів та раціоналізаторів і винахідників.
Вихованці Центру науково-технічної освіти щорічно займають призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах, змаганнях, виставках. Учні гуртків радіоелектроніки постійні учасники Всеукраїнської виставки дитячої та юнацької технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та виставки дитячої технічної творчості Всеукраїнської акції «Україна – дітям».

На базі табору «Ровесник», як підструктури ЦНТО, працює літня школа «Ерудит». Учні на профільних заняттях поглиблюють знання з основних предметів шкільної програми: математики, фізики, української мови та літератури, географії, біології, англійської мови, історії, дизайну, а на заняттях за інтересами кожна дитина знаходить улюблену справу: досліджують зоряне небо, вчаться танцювати, співати, набувають навиків моделювання одягу.

луцький міський цнттум

 

1973-1986 роки

Луцьку міську станцію юних техніків очолював

Гнатюк Дмитро Олексійович

 

 

Луцький міський ЦНТТУМ

 

1986-2001 роки

директором Центру науково-технічної освіти був

П’ятничко Володимир Андрійович

 

 

 

Луцький міський ЦНТТУМ

 

З 2002 року директор Луцького міського ЦНТТУМ 

Данильчук Ігор Євгенович


Корисні посилання