Наші переможці

З 22 по 29 грудня 2011 року Центром науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської облдержадміністрації було проведено обласний заочний етап Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», в якому взяли участь двоє вихованців Луцького міського ЦНТТУМ.


З 22 по 29 грудня 2011 року Центром науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської облдержадміністрації було проведено обласний заочний етап Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», в якому взяли участь двоє вихованців Луцького міського ЦНТТУМ. За результатами конкурсу у номінації "Web-дизайн" перемогу здобув вихованець гуртка "Основи поліграфії та видавництва" Зобов Дмитро (керівник гуртка Савчук Лілія Василівна) за web-сайт "Моя Україно!", у номінації "Ігрові розробки" перемогу здобули вихованки гуртка інформатики Голяр Іванна та Ворона Ольга (керівник гуртка Бондар Ярослава Степанівна) за ігрову програму "Україна спортивна".

Переможці рекомендовані до участі в ХІ Всеукраїнському чемпіонаті. Вітаємо з перемогою! Нехай ваша перемога надихає вас і надалі творити, прагнути, здобувати. Ми віримо у вас.


Корисні посилання