Міські змагання з картингу

Є картингісти на Волині – це громадське об’єднання (спортивно-технічний клуб) «Волинь-карт», і народилося воно завдяки справжньому та самовідданому професіоналу своєї справи Ковальчуку Ігорю Вікторовичу (двократний чемпіон України).

У 1986 році луцькі картингісти організували свій клуб, перебравшись зі станції юних техніків у приміщення, де перебувають і сьогодні, міський міжшкільний комбінат, а у березні 1998 Ігор Ковальчук зареєстрував громадське об’єднання «Волинь-карт», ставши його керівником. У всі часи та дотепер клуб тримався і тримається на ентузіазмі його учасників.

28 травня 2018 року на базі комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат» (філія Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, гурток «Юний картингіст») відбулися традиційні міські відкриті змагання з картингу, які були приурочені 20 річниці від Дня створення спортивно-технічного клубу «Волинь-карт».

Відкриваючи змагання, головний спеціаліст відділу ДЗСПО управління освіти Луцької міської ради Гурний Олександр Михайлович висловив сердечні вітання та слова вдячності за відданість тренерській і педагогічній праці учасникам СТК «Волинь-карт», а директор Центру Данильчук Ігор Євгенович вручив Почесну грамоту управління освіти Луцької міської ради Ковальчуку Ігорю Вікторовичу за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти.

Програмою змагань (18 вихованців Центру від 5 до 15 років) передбачалася особиста першість у п’яти класах картів: «Мікро», «Міні», «Піонер-А», «Піонер-Б», «Кадет».

За результатами заїздів переможці були нагороджені медалями, дипломами управління освіти Луцької міської ради та солодкими призами:

І місце – Поліщук Павло, ІІ місце –Данилюк Микита, ІІІ місце – Мельниченко Максим у класі «Мікро»;

І місце –Медведчук Віталій, ІІ місце – Зозуля Микола, ІІІ місце – Хир Артем у класі «Міні»;

І місце –Бишта Тарас, ІІ місце – Гашимов Роман, ІІІ місце – Веремчук Борис класі «Піонер - А»;

І місце –Докай Андрій, ІІ місце – Мазурок Денис, ІІІ місце – Мельник Назар у класі «Піонер - Б»;

І місце –Потапчук Олександр, ІІ місце – Ольшевський Назар, ІІІ місце Третьяков Олександр у класі «Кадет».

Отримали дипломи управління освіти Луцької міської ради за активну участь у змаганнях та солодкі призи: Ковальчук Андрій (клас «Мікро»); Матіців Жан, Кутєпов Володимир (клас «Піонер - А»); Гаврищук Кирило, Бугайчук Станіслав (клас «Піонер - Б»). П’ятирічний Мельниченко Максим отримав диплом як найменший учасник змагань, а Одішарія Назар – за активну участь та допомогу суддівській колегії.

Нагороджено дипломами управління освіти Луцької міської ради Ковальчука Сергія Ігоровича (керівника гуртка «Юний картингіст») за високу результативність роботи, Ковальчука Ігоря Володимировича  (директор СТК «Волинь-Карт»), Доленка Андрія Олеговича та Дяченка Сергія Віталійовича (члени федерації картингу Волинської області) за вагомий внесок у підготовці та проведенні змагань з картингу серед учнівської молоді.

Цього сонячного дня звучало чимало слів захоплення та вдячності від батьків, вихованців, гостей заходу, а ще неабияк вразив усіх присутніх майстер-клас вихованців на власноручно виготовленому карті з задньою передачею. «Ми хочемо, щоб наші вихованці ще більше вдосконалювали свої уміння та навички. З цією метою плануємо у майбутньому створити «маленьку автошколу», – зі слів Сергія Ковальчука.

Династія Ковальчуків – родина, яка зробила величезний вклад у розвиток картингу на Волині. Багаторічний досвід батька, Ковальчука Ігоря Вікторовича (двократний чемпіон України) та нестримна енергія сина, Ковальчука Сергія Ігоровича (триразовий чемпіон України) сьогодні разом із своїми вихованцями прославляють рідне місто Луцьк та Волинську область на усіх Всеукраїнських чемпіонатах.

Зустрічаючи таких людей, задумуєшся: це ж скільки могли б вони досягнути, якби мали достатні засоби реалізації своїх можливостей. Адже матеріальна підтримка в сумі з шаленою життєвою енергією здатна творити ще більші дива…


Корисні посилання