Ярмарок ідей - 2021

Вдев’яте відбувся конкурс-захист проектів з інформатики вихованців в Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Ярмарок ідей». Дев’яте покоління юних програмістів готувало проекти, з завмиранням серця презентувало їх перед друзями, педагогами, батьками, журі. Адже для багатьох з них – це перший досвід серйозних публічних виступів. А ще й онлайн, а ще й в режимі реального часу!

Ще й з таким незаангажованим журі: спеціалістами з ІТ-компанії InternetDevels: Федорович Дариною, менеджером навчальної частини компанії, Копильцем Юрієм і Лавриненко Сергієм – Drupal intern-ами і Левандовським Марком – системним адміністратором компанії. Серед членів журі були і випускники Центру – Решетник Денис і Литвішко Даниїл. Пройшовши колись «Ярмарок ідей» в якості учасників, ще будучи гуртківцями, вони обоє стали переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів і конференцій. Зараз Даниїл є студентом двох вузів – українського і польського, Денис – студент КПІ, викладач Stem школи Inventor.

На захід був запрошений директор ЦНТТУМ Ігор Данильчук, керівник навчальної частини InternetDevels Оксана Демчук, методист управління освіти ЛМР Тетяна Фролова, педагоги Центру та учителі інформатики освітніх закладів міста, батьки вихованців. Координатор конкурсу – методист ЦНТТУМ, керівник гуртка «Розробка мобільних додатків» Ярослава Бондар.

В заключний етап конкурсу потрапило 19 проектів від 17 учасників 5-10-тих класів. Змагались вони в номінаціях «Юніори» (ті, хто навчається в гуртку інформатики з вересня 2020 року) і «Сеньйори» (хто навчається довше). Гості і учасники познайомились з навчальними, ігровими, музичними і демонстраційними проектами юних інформатиків. Вихованці Центру з честю справились з випробуваннями – комусь довелось боротись із власним хвилюванням, а іншим – ще й з технічними проблемами. Дехто змушений був без підготовки захищати свій проект іноземною мовою. Від того змагання ставало ще більш цікавим і непередбачуваним.

В результаті в номінації «Юніори» переможцями стали:

Стаднік Артур, проект «Математичний тренажер» – I місце

Пасічник Назар, проект «Музика» - II місце

Іванченко Максим, проект «Математичний тренажер», Неверенчук Володимир, проекти «Музичний», «Тир» – III місце

В номінації «Сеньйори» переможцями стали:

Добровольський Антон, проект «Караван» – I місце

Мельничук Богдан, проекти «Врятуй королівство», «Об’їзд перешкод» - II місце

Ярмарок ідей  Ярмарок ідей  Ярмарок ідей     

Ярмарок ідей  Ярмарок ідей  Ярмарок ідей

        


Корисні посилання