ПЕРШЕ «ПОЛЮВАЛИ НА ЛИСИЦЬ»!

01 листопада 2020 року юні любителі «полювання на лисиць» мали змогу в лісовому масиві с. Гаразджа Луцького району спробувати свої сили у відкритому чемпіонаті міста Луцька зі спортивної радіопеленгації, який вперше проведено Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння управління освіти Луцької міської ради (Лещенко З.Б.) та спортивно-технічного клубу ТСО України (Долинський А.Є). Після старту учасники пеленгували джерела сигналів, прогнозували їх місця розташування, вибирали оптимальний маршрут на важкопрохідній місцевості лісового масиву і послідовність проходження всіх обов'язкових контрольних пунктів. Доєднались до цього заходу 25 учасників-сміливців, які продемонстрували не тільки ґрунтовну підготовку та знання в запропонованих завданнях із пошуку радіопередавачів на діапазоні 3.5 МГц, а й фізичну готовність змагатись з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Незважаючи на осінню прохолоду, чемпіонат пройшов із справжнім спортивним запалом та теплотою. Відповідно до Умов проведення заходу особиста першість визначалась у трьох вікових категоріях: початківці (7 учасників), молодша вікова група (10 учасників, з них чоловіки – 6, жінки – 4), старша вікова група (8 учасників, з них чоловіки – 4, жінки – 4).

На підставі протоколів суддівської колегії маємо такі результати відкритого чемпіонату міста Луцька зі спортивної радіопеленгації:

категорія початківці: І місце зайняла Приємська Соломія, ІІ місце – Приємська Софія, ІІІ місце –  Молошик Анастасія;

молодша вікова група (чоловіки): І місце посів Бойко Богдан, ІІ місце – Луюк Дмитро, ІІІ місце – Островець Андрій; (жінки): І місце в Іщук Віки, ІІ – в Прокоп’юк Анастасії, ІІІ – в Бойко Юліани;

старша вікова група (чоловіки): І місце зайняв Іщук Владислав, ІІ – Мироненко Максим, ІІІ – Чилій Дмитро; (жінки): І місце за Лотоцькою Аліною, ІІ – за Джигалюк Мар’яною, ІІІ місце в Демчук Катерини.

Переможці чемпіонату нагородженні медалями та дипломами управління освіти Луцької міської ради, усі учасники заходу отримали подарунки від організаторів.

Втомлені, але щасливі та з масою позитивних емоцій всі повернулися додому. Бажаємо усім сміливим, наполегливим та активним учасникам чемпіонату подальших успіхів в складній, однак цікавій справі - «полюванні на лисиць»!

Щиру вдячність висловлюємо голові Волинського ОСТК ТСОУ України Долинському Анатолію Євгеновичу і членам федерації радіоспорту міста Луцька Долинському Ігорю Анатолійовичу та Молошик Оксані Анатоліївні за сприяння в організації і проведенні заходу та високу професійну майстерність в роботі суддівської колегії.

Завантажити всі світлини змагань можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1vaSBeb4zAfQCi9-Qjx60-0iGIPKceoDJ?usp=sharing 

     


Корисні посилання