Вітаємо переможців інтелектуальних змагань

З 23 по 25 лютого в Києві відбувся ІІ етап XV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».


З 23 по 25 лютого в Києві відбувся ІІ етап XV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016». Серед волинян, що представляли область на цих змаганнях,  два вихованці нашого закладу: Куделя Михайло і Лахай Владислав. Михайло представляв проект «Кишеньковий проект вчителя», розрахований на мобільні телефони та планшети, а Владислав – навчально-ігрову програму для вивчення іноземної мови – «Funny English». Обидва конкурсанти гідно справились із завданнями і посіли призові місця:

Куделя Михайло – 1-ше місце, запрошений до участі у Міжнародному конкурсі «Infomatrix» (Румунія)

Лахай Владислав - 2-ге місце.


Поки одні наші інформатики змагались у Києві, інший – Артемук Олександр – створив сайт і відправив його на конкурс у Вінниці, де й зайняв перше місце. Олександр вже вдруге став переможцем Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.


Вітаємо переможців інтелектуальних змагань, бажаємо нових звершень і перемог!

Куделя МихайлоЛахай ВладиславДиплом Артемука Олександра

В інших джерелах про ці заходи:

http://cnttum.lutsk.ua/hto-stav-chempionami-na-chempionati-ekosoft-2016/

http://webdesign.vntu.edu.ua/

 


Корисні посилання