Автомобіль твоєї мрії

Усі ми любимо мріяти. Тому вихованці гуртка «Сувеніри» взяли участь у всесвітньому конкурсі  дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії»


Усі ми любимо мріяти. Тому вихованці гуртка «Сувеніри» взяли участь у всесвітньому конкурсі  дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії», який був заснований компанією «Тойота Мотор Корпорейшн» у 2004 році. Минулого року понад 600 тис. дітей із різних країн світу взяли участь у конкурсі та намалювали автомобілі своєї мрії. 

Для участі у конкурсі необхідно було  завітати до автосалону«Тойота», ознайомитись з офіційними правилами участі у конкурсі  та намалювати автомобіль своєї мрії. Журі Національного конкурсу на чолі з генеральним директором ПІІ «Тойота-Україна» були надзвичайно вражені усіма малюнками, які взяли участь у конкурсі. 9 конкурсних робіт буде відправлено до штаб-квартири «Тойота Мотор Корпорейшн» у Японії. Переможець всесвітнього рівня «Автомобіль твоєї мрії — 2015» в якості нагороди отримує можливість здійснити подорож до Японії з відвідуванням офіційної церемонії нагородження переможців, що відбудеться в Японії у серпні 2015 року.  

Ми сподіваємося на всесвітню перемогу, тому що конкурс приніс позитивні емоції не тільки нам, а й батькам юних талантів, а самі діти отримали від проекту безліч позитивних емоцій. А поки що вихованці гуртка отримали солодкі подарунки від шоколадної фабрики «Шоковель» за активну участь і орігінальну фантазію, а переможці в номінації — «Кращі малюнки від «Друзів Toyota» отримали дипломи. Як бачимо з малюнків, світ дитячих мрій сповнений оптимізмом, добром та яскравими барвами. Можливо, саме наші автомобілі будуть їздити вулицями у майбутньому!


Корисні посилання