ЗМАГАННЯ ЮНИХ АВТОМОБІЛІСТІВ

В останній день зими 29 лютого на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді цього року зібралися юні автомоделісти під час обласних відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі). У масовому заході взяли участь 18 команд, 79 учасників з міст, районів та ОТГ Волині.

Серед 8 команд закладів освіти області (42 учасники) у перегонах з трасових автомоделей взяла участь команда Луцького міського ЦНТТУМ у складі 7 учасників: Марчука Іллі, учня Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 24 – технологічний ліцей», Марчука Михайла, учня Луцького НВК «Гімназія № 14 імені В. Сухомлинського», Данильчука Євгена, учня Луцької гімназії № 18, Крамара Богдана, учня Луцького НВК № 10-професійний ліцей, Клименка Володимира, учня Луцького ліцею № 27, Кульчицького Ореста, учня Луцької гімназії № 21 імені М. Кравчука, Андросюка Романа, учня Луцького НВК № 9 (керівник команди - Данильчук І.Є., директор Луцького міського ЦНТТУМ).

Програмою змагань передбачалася особиста та командна першість у класах автомоделей «RETRO», «F-1», «Вантажівка», «G-33», «G – 12», «Євроспорт стандарт». Під час стартів використовувалася траса із системою електронної засічки та комп’ютерною програмою, яка визначала точні результати.
За підсумками змагань у командному заліку з трасового автомоделізму команда Луцького міського ЦНТТУМ посіла ІІ місце. В особистому заліку маємо наступні перемоги: Клименко Володимир зайняв І місце в класі моделей «G-12», Марчук Ілля - І місце в класі моделей «Вантажівка», Марчук Михайло зайняв ІІ місце в класі моделей «Retro», Данильчук Євген - ІІ місце в класі моделей «G-33», Крамар Богдан - ІІІ місце в класі моделей «Євроспорт стандарт».

У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 10 команд закладів освіти області (37 учасників) в 4 класах моделей ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли: Філіпович Лев, учень Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, Петровський Назар, учень Луцького НВК № 9, Кадлубицький Артем, учень Луцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей», Клименко Данила, учень Луцького ліцею № 27 (керівник команди Солодовник С.В., методист Луцького міського ЦНТТУМ). Моделі проходили стендову оцінку та випробування на швидкість. За підсумками заходу в командному заліку команда Луцького міського ЦНТТУМ стала абсолютним переможцем, посівши І місце! Особисті перемоги здобули: Петровський Назар - І місце в класі моделей «ЕЛ-АЄРО», Філіпович Лев - І місце в класі моделей «ЕЛ-О», Клименко Данило - І місце в класі моделей «ЕЛ-К». В дуже напруженій боротьбі Кадлубицькому Артему не вистачило сотих балів до призового місця в класі моделей ЕЛ-Іграшка, тому він четвертий в протокольній таблиці.

Переможцям командного та особистого заліків вручено дипломи управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації відповідних ступенів, кубки та медалі, а керівникам команд-переможців – грамоти.

Вітаємо вихованців Луцького міського ЦНТТУМ з перемогою!


Корисні посилання