ОКЕАН АДРЕНАЛІНУ ТА МОРЕ ПОЗИТИВ НА МІСЬКИХ ЗМАГАННЯХ МОДЕЛІСТІВ РАДІОКЕРОВАНИХ АВТІВОК

30 жовтня 2019 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбулися міські змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі), на яких учасники заходу, їх керівники та вболівальники мали можливість отримати море позитиву, океан адреналіну, безмежну радість та натхнення. Загалом в змаганнях взяло участь 10 команд (22 учасники), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 2, 4, 9, 13, 14, 15, 21, 24, 27 міста Луцька та Луцький міський ЦНТТУМ. В порівнянні з минулим роком зросла кількість команд, а також учасників міських змагань, що свідчить про цілеспрямовану роботу педагогів щодо популяризації автомоделювання серед дітей та учнівської молоді міста Луцька.

Автолюбителі презентували свої сили, можливості, навики маневрування такими радіокерованими моделями: всюдиходи з довжиною основи від 20 до 30 см, легковики з довжиною основи від 15 до 30 см, результати заїздів яких передбачали особисто-командну першість. Учасники з автомоделями із довжиною основи більше 30 см змагалися тільки в особистій першості.

На автоперегонах панував добрий настрій, переможний дух, адже тут зібралися кращі з кращих закладів освіти міста Луцька, тому конкуренція значна. У ході змагань чимало люду і разом із вболівальниками отримували величезну дозу адреналіну, бойового настрою, запалу, а також співпереживання за своїх фаворитів. Звичайно, були моменти, коли машина розчаровувала: то батарея розрядилась, то колесо відпало, то перевернулась та не могла продовжувати рух, але юні техніки швидко ліквідовували проблему та продовжували рух до перемоги.

Учасники змагань показали високий рівень володіння автомобільною справою, адже керування радіокерованими моделями виявляється не проста справа, тим паче юні автолюбителі свої машини постійно вдосконалюють, що і дає можливість з кожним кроком наблизитись до нових результатів.

 За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце – команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області;

ІІІ місце – команда комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області"

Після закінчення заходу переможці особисто-командної першості міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) були нагороджені дипломами управління освіти Луцької міської ради.

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот і щоб на Вашому шляху не було ніяких перешкод!

Висловлюємо подяку усім учасникам змагань за неповторні відчуття та емоції!


Корисні посилання