Юний програміст

Надзвичайно успішним став 2015-2016 навчальний рік для вихованця нашого Центру Куделі Михайла. Спочатку він зайняв перше місце в обласному турі XV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт"...


Надзвичайно успішним став 2015-2016 навчальний рік для вихованця нашого Центру Куделі Михайла. Спочатку він зайняв перше місце в обласному турі XV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" в номінації "Висока суспільно-корисна спрямованість". Потім посів перше місце і у Всеукраїнському етапі цього чемпіонату. Нагородою став не тільки диплом переможця і приз, а й запрошення на Міжнародний конкурс "INFOMATRIX", що відбудеться в Бухаресті (Румунія). Вдосконаливши власну розробку, Михайло подав заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі "Весела наука". Пройшовши відбірковий етап, приїхав до Одеси для участі в заключному етапі. Виступ став настільки вдалим, що журі знову присудило Михайлу перше місце. Крім того, він отримав цінний приз, а його керівник - Кінах Каріна Олександрівна - грошову винагороду. 

Ось як згадує про захід сама Каріна Олександрівна: "З метою підвищити інтерес учнів до вивчення інформатики та використанню інформаційних технологій в освіті, школа-ліцей “Чорноморський” за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації щороку проводить Всеукраїнський конкурс проектів з інформатики “Весела наука”. Учні 6-х – 11-х класів шкіл України взяли участь у таких номінаціях: “Анімація”, “Короткометражний фільм”, “Комп’ютерна графіка”, “Додатки для мобільних пристроїв” та “Фотографія”. У 2016 році взяли участь учні з 55 міст України.
Журі уважно розглянули учнівські роботи та відібрали найкращі до фіналу, авторів яких разом з їх керівниками було запрошено на очний етап в Одесі. Серед фіналістів – Куделя Михайло (вихованець Луцького міського ЦНТТУМ, учень 10 класу Луцької ЗОШ № 15). 
У кожній з номінацій авторів проектів було нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Серед фіналістів,відзначених дипломами І ступеня, журі визначили 1, 2 та 3 місця. При оцінюванні у номінації “Додатки для мобільних пристроїв” перевага надавалась саме освітнім додаткам. Серед представлених робіт у цій категорії були додатки для перевірки знань з предметів, щоденники контролю учнівських оцінок та інші, але перше місце здобула розробка “Помічник вчителя” Куделі Михайла, якого відзначили не лише дипломом І ступеня, але й золотою медаллю та цінним подарунком – планшетом Assistant.
Для усіх учасників було організовано екскурсію по визначних місцях Одеси. Загалом на конкурсі панувала дружня атмосфера, діти поїхали додому не лише з дипломами, медалями та призами, але й масою позитивних емоцій".

Вітаємо Куделю Михайла та його керівника Кінах Каріну Олександрівну з вагомими перемогами! Бажаємо вдалого виступу на Міжнародному конкурсі "INFOMATRIX" та натхнення для створення нових цікавих і корисних програм.

 


Корисні посилання