Партнерство

04 лютого 2021 року в Луцькому міському Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради, за ініціативи директора Данильчука Ігоря Євгеновича, відбулась робоча зустріч з питань співпраці між Центром та ВНУ ім.Лесі Українки. У заході взяли участь: начальник управління освіти Луцької міської ради Лещенко З.Б., ректор ВНУ імені Лесі Українки, професор Цьось А.В., директор навчально-наукового фізико-технологічного інституту, доктор фізико-математичних наук, професор Мирончук Г.Л., заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового фізико-технологічного інституту, кандидат фізико-математичних наук Шигорін П.П., директор Луцького міського ЦНТТУ Данильчук І.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи Луцького міського ЦНТТУМ Семенюк О.В.

Під час зустрічі присутні мали змогу ознайомитись із презентацією освітньої діяльності закладу, навчальними кабінетами та лабораторіями, напрацюваннями педагогів Центру і проектами та роботами гуртківців. Відвідали астрономічну обсерваторію.

 Керуючись інтересами зміцнення ділових та дружніх зв’язків, взаємовигідної співпраці у галузі освіти, науки та культури, оздоровлення та відпочинку Волинський національний університет імені Лесі Українки в особі ректора, професора Анатолія Цьося, Луцький міський ЦНТТУМ, в особі директора Ігоря Данильчука та управління освіти Луцької міської ради, в особі начальника управління Зіновії Лещенко підписали  Угоду про співпрацю та обміни у галузі освіти, наукових досліджень, оздоровлення та відпочинку.

Кожна із сторін висловила впевненість у тому, що дана угода дозволить покращити партнерські зв’язки між сторонами і стане корисною для розвитку і покращення якості освіти вихованців гуртків та студентів.

   120


Корисні посилання