Посвята в юні інформатики

Незвичайне дійство розпочалося 29 жовтня о 13.30 в дискозалі Палацу учнівської молоді. Вихованці гуртків інформаційно-технічного напрямку, їх батьки та педагоги зібралися на Посвяту в юні інформатики.

 


Незвичайне дійство розпочалося 29 жовтня о 13.30 в дискозалі Палацу учнівської молоді. Вихованці гуртків інформаційно-технічного напрямку, їх батьки та педагоги зібралися на Посвяту в юні інформатики.

Спочатку усі присутні переглянули презентацію про досягнення вихованців гуртків у минулому навчальному році. Відбулось нагородження учасників конкурсу «Зроби Інтернет кращим» - Михалевича Назара, Мацюк Дар’ї, Абрамовича Максима, Якобчука Микити, Артемука Олександра. Гуртківцям, які представлятимуть наш заклад в цьому навчальному році на відповідальних змаганнях, вручили книги з інформатики Я.М.Глинського з автографами.

Для вихованців гуртків інформатики першого року навчання цей захід був особливо важливим, адже вони вступали в ряди «юних інформатиків». Але для того, щоб носити це ім’я, потрібно було пройти чимало випробувань. Гуртківці із задоволенням відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворди, продемонстрували свої вміння в танцювальному конкурсі. Усі учасники гідно пройшли випробування і отримали значки «Юного інформатика».

Пізніше на різноманітних конкурсах, таких як «Вірю-невірю», «Продовжи речення», вікторина, кросворди, танцювальний конкурс, вихованці заробляли бонуси – ЦНТТУМчики.  За них на жартівливому аукціоні  купували різні, потрібні і не дуже, речі: комусь дісталась карта Парижу, комусь «український ноутбук» - блокнот. Футбольні вболівальники віддали останні ЦНТТУМчики, щоб придбати квитки на футбол. Як виявилось, це були квитки на гру у власному дворі, так що їм доведеться шукати ще декілька чоловік, які згодяться пограти з ними у футбол, правда, вже без квитків.

А наприкінці заходу усі отримали великий подарунок  - це була дискотека. Дякуємо організаторам і усім присутнім за чудовий настрій, який ми здобули на святі!

Вихованка гуртка інформатики Мацюк Дар`я,

керівник гуртка інформатики Семенюк С.К.,

 керівник гуртка інформатики Бондар Я.С.


Корисні посилання