Семінар «STEM-освіта: від ідеї до впровадження»

Згідно з річним планом роботи управління освіти Луцької міської ради, Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2019-2020 н. р., 04.02.2020 р. для вчителів образотворчого мистецтва та керівників гуртків художньо-технічного напрямку ЗЗСО міста Луцька було проведено міський семінар «STEM-освіта: від ідеї до впровадження». Відбувся семінар на базі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Ідеями щодо впровадження STEM-освіти під час роботи з дітьми поділились на тему «Вуличне мистецтво: мурали»   Голодишина А. Є. (розкрила тему з художньо-естетичного напрямку, а саме: розповіла історію походження настінного розпису і його сучасний напрямок – стріт-арт)  та Бондар Я. С. (розкрила тему зі сторони ІТ-технологій, а саме доповненої реальності, у проекті «Перше діджитал-сузір’я муралів на карті України»).

Цікавою і несподіваною для учасників семінару була зустріч, яка з часом переросла у невимушену розмову – з  художником-муралістом Андрієм Присяжнюком.

Друга частина семінару проходила у виставковій залі сучасного мистецтва. Розповідь екскурсовода допомогла присутнім глибше зрозуміти зміст та відчути ауру представлених робіт, а відтак залишила неповторні враження, гарні емоції та бажання повернутися сюди ще.

Семінар був спробою перенести педагогів із звичних навчальних кабінетів та офіційної атмосфери у світ сучасного мистецтва, науки і розваг. Луцький міський ЦНТТУМ щиро дякує за співпрацю керівництву КРЦ «Адреналін Сіті», в особі генерального директора Шотік Галини Миколаївни.


Корисні посилання