РЕВ ДВИГУНІВ ТА СКРИП ШИН. У СТРИЮ ЗМАГАЛИСЬ МАЙБУТНІ АВТОМОБІЛІСТИ

В Україні регулярно проходять Чемпіонати на Кубки України серед юнаків, юніорів та дорослих автомоделістів, де кордові моделі запускають з метою досягнення максимальної швидкості. Так,             з 30 листопада по 02 грудня 2018 року в місті Стрий Львівської області комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом з Українською федерацією автомодельного спорту зі статусом «Національна», що опікується розвитком автомодельного спорту, проведено Чемпіонат України з кордових моделей у приміщенні (IV ранг). Протягом трьох днів на трасі змагалися моделі, створені руками самих юних автоконструкторів, які роблять перші, але вже впевнені кроки в технічній творчості. Команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді була представлена у складі 5-ти вихованців: Марчука Михайла, учня 3-Г класу КЗ «Луцький НВК «Гімназія № 14 ім. В. Сухомлинського», Марчука Іллі, учня  8-Б класу КЗ «Луцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів  № 24 - технологічний ліцей», Данильчука Євгена, учня 8-В класу КЗ «Луцька гімназія № 18», Пашкевича Олександра, учня 7-Б класу КЗ «Луцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 - ліцей», Філіповича Лева, учня  3-Г класу КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15»  (керівник команди Солодовник Сергій Вікторович, тренер команди Кадлубицький Павло Іванович).

В Чемпіонаті взяли участь 11 команд (110 учасників) із освітніх закладів України. Програмою Чемпіонату передбачалися змагання у чотирьох класах моделей: ЕЛ-0, ЕЛ-К, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-Іграшка. Суддівською  колегію проводився техком класів моделей: ЕЛ-0, ЕЛ-К на відповідність моделей до технічних вимог. Далі учасника викликали на старт. З цього моменту він отримував 3 хвилини на запуск моделі. Модель запускалася «з товчка» рукою. Коли автомодель досягла необхідної швидкості, учасник натискав кнопку комп'ютерної системи для відліку часу. Швидкість заїзду визначалася з точністю до 0,001 км/год.

За результатами протоколів змагань команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді в командному заліку незначно поступившись двом командам міста Стрия Львівської області та команді Дніпропетровської області посіла четверте місце. В індивідуальному заліку кубок та бронзу виборов Філіпович Лев у класі моделей ЕЛ-Іграшка, Марчук Ілля в класі моделей ЕЛ-О та Пашкевич Олександр в класі моделей ЕЛ-Аеро зайняли 4 місце, Данильчук Євген в класі моделей ЕЛ-К - 5 місце. Разом з тим, завдяки творчому спілкуванню з ровесниками, діти отримали потужний поштовх для подальшого підвищення рівня своєї майстерності.

Бажаємо юним автомоделістам нових перемог на трасах!

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання