Обласний конкурс відеороликів на військово-патріотичну тематику

З метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, підвищення ролі та подальшого розвитку відеомистецтва було проведено обласний заочний інтернет-конкурс дитячих відеороликів на військово-патріотичну тематику.


На виконання завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10.02.2016 року № 2/32, з метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, підвищення ролі та подальшого розвитку відеомистецтва протягом травня 2016 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний заочний інтернет-конкурс дитячих відеороликів на військово-патріотичну тематику.

У заході взяли участь 34 учасники з Горохівського, Іваничівського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького, Любомльського, Ратнівського, Рожищенського, Турійського районів, міст Володимира-Волинського, Луцька, Нововолинська, Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Журі відзначило вдало підібрану мотивацію конкурсних відеосюжетів та грамотний відеомонтаж даних робіт, який здійснено із дотриманням відповідних   вимог.

В конкурсі взяло участь троє вихованців Луцького міського ЦНТТУМ:

Проект Щесюка Віктора зайняв друге місце.

Ролик «Сучасні козаки» створено у форматі avi. Середовище розробки – програма ProShow Producer. 
У фільмі яскраво простежуються паралелі між історичним минулим українського вояцтва – козаками («Є і нам про що згадати...») та майбутніми військовими української держави, зокрема тими, що навчаються у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою («Научіть минулу славу повернути»). 
Фрагменти з відеоролика
 

Корисні посилання