Смарагдові витоки

Протягом 3-5 травня 2018 року у мальовничому карпатському містечку Мукачево проходив ХІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва "Смарагдові витоки", організатором якого були Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості спільно з Українським державним центром позашкільної освіти. Захід проходив у формі творчих виступів колективів та окремих виконавців, презентації творів образотворчого мистецтва, виробів декоративно-ужиткового мистецтва та художніх ремесел, а також фотомистецтва.

Цього року вражали своїми талантами понад п’ятисот учасників з різних куточків України та Республіки Польща. Серед них лише у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Художні ремесла» було близько 150 дітей.

Програмою фестивалю, окрім конкурсної програми, було передбачено проведення майстер-класів для учасників номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та пленеру з виїздом в санаторій «Карпати» (замок графів Шенборнів) – для учасників  номінацій «Образотворче мистецтво», «Фотомистецтво».

Для вихованців Луцького міського ЦНТТУМ, які вперше стали учасниками фестивалю, він став переможним. Кожен у своїй номінації та віковій категорії виборов ПЕРШЕ місце - Жидков Микола – у номінації «Фотомистецтво» (керівник Солодовник Сергій Вікторович),   Божко Софія – у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Голодишина Алла Євгеніївна).

Вітаємо з перемогами вихованців та їхніх керівників! Наснаги їм та нових звершень! Адже кожен привіз не лише перемогу, а й позитивні емоції, нові знайомства, захоплюючі враження від щирості господарів міста та природи закарпатського краю! 

Смарагдові витоки Луцький міський ЦНТТУМ   Смарагдові витоки Луцький міський ЦНТТУМ   Смарагдові витоки

Смарагдові витоки   Смарагдові витоки   Смарагдові витоки


Корисні посилання