ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ «ДАЙТЕ ТАЛАНТУ КРИЛА»

31 листопада 2018 року в срібній залі розважального центру «AdrenalinCity»  відбулася важлива IT-подія цієї осені для освітян міста Луцька – семінар вчителів інформатики та керівників гуртків інформаційно-технічного напрямку «Дайте таланту крила». Змістовні виступи, корисний контент та інсайти від спікерів, емоційні дискусії, практичне доповнення своєї реальності  – саме так подію запам’ятають понад 50 її учасників та гостей.

Головними темами семінару стали: стан та перспективи ІТ-сфери в цілому та в освіті зокрема, застосування нових технологій у освітньому процесі закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Захід відкрила методист управління освіти Луцької міської ради Тетяна Геннадіївна Фролова, яка окреслила завдання семінару та запропонувала цікаві задачі-головоломки від Google-розробників.

Наступним виступав Дмитро Юрійович Гаврилов, фінансовий директор компанії Volwest Group та Co-Founder компанії SoftWest Group, який розповів про тренди ІТ-індустрії. Він наголосив, що ІТ-сфера – одна з найперспективніших галузей економіки України і за результатами дослідження експертів Асоціації "IT Ukraine" та Офісу ефективного регулювання (BRDO) у першому півріччі 2018 року послуги в сфері інформаційних технологій обігнали трубопровідний транспорт і стали другою найбільшою галуззю з експорту послуг — понад 20% всіх експортованих послуг. Пан Дмитро у своєму виступі визначив тенденції розвитку технологій в ІТ-галузі на 2019 рік.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Ващук Роман Васильович та директор Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Данильчук Ігор Євгенович.  У своєму виступі Ігор Євгенович окреслив територію успіху позашкільного закладу: а саме тісну та творчу співпрацю вихованців,  батьків та  педагогів. Подякував команді інформаційно-технічного напрямку Центру: керівникам гуртків Ярославі Бондар, Ірині Кот, Світлані Семенюк, сумісникам Роману Вітковському, Олександру Стеблевцю, методисту Лілії Савчук та заступнику з навчально-виховної роботи Оксані Семенюк.

Продовженням роботи семінару став виступ керівника гуртків «Мобільні додатки», «Програмування» Луцького міського ЦНТТУМ Ярослави Бондар. Вона натхненно поділилася результатами роботи Території успіху «Тут зростають юні інформатики». Ця назва означає постійне зростання гуртківців як інтелектуально, в галузі інформатики та інших наук, так і духовно, в соціальному плані (комунікативні навички, вміння працювати в команді, бути лідером та виконавцем, громадська свідомість). І саме вона, як педагог, дає поштовх, напрям до постійного самовдосконалення, створює сприятливе навчальне середовище для самостійного зростання. Підтвердженням цього стали виступи-презентації вихованців Андрія Бочкова та Даниїла Литвішка.

Ярослава Бондар провела  майстер-клас «Доповни свою реальність», де познайомила учасників із AR-ефектами, створеними гуртківцями. Попередньо встановивши програми 3DArtist, HPReveal, учасники семінару могли на власних смартфонах «оживляти» картини, перетворювати фотографії у відео, відтворювати фрагменти музичних шедеврів відомих композиторів.

Гесь Олена Володимирівна, вчитель інформатики Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, завершила теоретичну частину семінару, розповівши всім присутнім доцільність використання технології НУШ – лепбуків.

Яскравим завершенням події стала екскурсія в Академію пізнання й розвитку "Робологікум" та Музей технічного прогресу, де учасники семінару змогли  поринути у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки. А на завершення змогли насолодитись експонатами Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Ми вдячні всім гостям події за теплі відгуки та активну участь у спілкуванні, а партнерам – за відчутну підтримку:

  • управлінню освіти Луцької міської ради в особі методиста Тетяни Геннадіївни Фролової,
  • розважальному центру «AdrenalinCity» в особі Дмитра Юрійовича Гаврилова за надані приміщення, запропоновані екскурсії та участь у семінарі.

Дайте таланту крила Дайте таланту крила Дайте таланту крила

Дайте таланту крила Дайте таланту крила Дайте таланту крила


Корисні посилання