ОБМІН ДОСВІДОМ І СЕКРЕТАМИ МАЙСТЕРНОСТІ ПОЗАШКІЛЬНИКІВ

Відповідно до планів роботи обласних та всеукраїнських структур у жовтні-листопаді поточного року проходили ряд методичних заходів, в яких брали участь педагоги нашого Центру.

25 жовтня  на базі обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасником заходу був директор Луцького міського ЦНТТУМ Ігор Євгенович Данильчук. На засіданні обговорювались стан, проблеми роботи гуртків спортивно-технічного профілю, були внесені пропозиції до плану роботи закладів на наступний рік.

31 жовтня відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків фото- та відеосправи закладів освіти Волині з проблеми «Естетика фотографії в контексті інформаційної епохи». Захід пройшов у форматі теоретичного і практичного модулів на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді на семінарі-практикумі представляв керівник гуртків «Цифрова фотографія» Сергій Вікторович Солодовник.

У роботі семінару-практикуму були опрацьовані питання: стан та перспективи розвитку фотосправи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти області; плагіат та законодавча база; результативність участі вихованців у масових заходах обласного та всеукраїнського рівнів художньо-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти; обговорення Положень про обласні конкурси даного напрямку.  Під час підведення підсумків семінару-практикуму майстри фотосправи обмінювалися досвідом та секретами власної педагогічної майстерності.

30 жовтня на базі Локачинського Будинку школяра  та 1 листопада на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з метою популяризації дитячої творчості у гуртках науково-технічної напрямку пройшли семінари для вчителів фізики, керівників гуртків предметно-технічного профілю науково-технічного напрямку освітніх закладів області з питання «Шляхи розширення мережі гуртків науково-технічного спрямування».  У цих заходах розглядались як теоретичні так і практичні питання гурткової роботи освітніх закладів області, а саме спрямування розвитку науково-технічного напрямку, перспективи та пріоритети роботи.

До семінарів були залучені керівники гуртків радіоелектроніки Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сергій Васильович Белогур та Анатолій Дмитрович Оксенюк. Сергій Васильович поділився досвідом своєї роботи на тему «Створення 3D-принтера та руки робота власними руками».

5-8 листопада у м. Києві проходив Всеукраїнський семінар-практикум голів обласних методичних об’єднань гуртків спортивно-технічного напрямку. У складі делегації області був керівник гуртка «Юний картингіст» Луцького міського ЦНТТУМ  Сергій Ігорович Ковальчук. На засіданні окреслили актуальні проблеми розвитку спортивно-технічного напрямку позашкільної освіти та шляхи їх вирішення, обговорили організаційні моменти щодо проведення масових заходів всеукраїнського рівня.

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ 

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання