Першоквітневий квест

1 квітня - свято сміху, розваг і веселих розіграшів. Саме так пройшли заняття гуртків інформатики в цей день.


1 квітня - свято сміху, розваг і веселих розіграшів. Саме так пройшли заняття гуртків інформатики в цей день. Близько півсотні дітей взяло участь у першоквітневому квесті "Острів скарбів".

Ось як самі учасники дійства розповідають про нього:

"Розпочався наш захід з того,   що ми по черзі витягували емблемки, від цього залежало, в яку команду ми попадемо. Команд було три: “Динозаври”, “Інопланетяни” та “Чарівники”. Потім ми обрали  Капітана, Заступника Капітана та Заступника Застуника Капітана. Духи острова розповіли умови та вручили карти, за якими нам потрібно було рухатись. В нас було три станції: “Літературна”, “Ремонтна” та “Логічна”. Їх потрібно було відшукати та ще й виконати на них завдання. Якщо завдання виконане, то духи острова вручали нам клаптики картинки, яку після проходження потрібно було скласти.

З нагоди 1-ого квітня то нас ще і розіграли.  Стояла коробка з цукерками, побачивши яку ми дуже зраділи, а коли побігли взяти по цукерці то виявилось, що це порожні цукерки з побажаннями. Ми весело сміялись і виконали завдання які лежали на дні коробки, щоб отримати справжні цукерки.

А от нагородження за участь в конкурсі Бобер-2015 було справжнім. І сертифікати, і зошити з логотипом Бобра учасникам вручили справжні.Це ще підняло усім присутнім настрій.

По завершенню квесту була дискотека. Теж справжня - з чудодійними світловими ефектами та запальним ді-джеєм.

Час промайнув дуже швидко. Ми були задоволені та щасливі. Будемо з нетерпінням чекати наступного заходу, які для нас проводять на кожних канікулах. Ми дуже вдячні духам острову скарбів - нашим керівникам гуртків!"

 


Корисні посилання