Юні академіки

Бобер, Екософт, КУМІТ – ось далеко неповний перелік конкурсів, в яких беруть участь вихованці гуртків інформатики та основ поліграфії і видавництва.


Бобер, Екософт, КУМІТ – ось далеко неповний перелік конкурсів, в яких беруть участь вихованці гуртків інформатики та основ поліграфії і видавництва. А тепер вони протоптали стежку ще на одне солідне змагання – Малу Академію Наук. Відважились на це Литвішко Антон і Жук Валентина. Протягом року юні академіки готували наукові роботи та комп’ютерні проекти, готувались до  представлення та захисту основних положень своїх досліджень.

І ось, нарешті, хвилюючі моменти самого конкурсу-захисту. Наші вихованці – наймолодші серед учасників. Не зважаючи на це, їх виступи дістали високу оцінку присутніх. Учасники і журі конкурсу задавали багато запитань. Вчителі-інформатики уже після конкурсу цікавились: «Скільки років займаються інформатикою ваші вихованці?», «Скільки їм років?».

Стіни рідної школи, мабуть, допомогли Жук Валентині здобути друге місце. Тепер вона представлятиме наш заклад на обласному турі конкурсу-захисту наукових проектів Малої Академії Наук. Зовсім трохи не вистачило до призерів і Антону Литвішку. Вітаємо обох учасників із вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів на ниві інформатики!

Бондар Я.С., керівник гуртка інформатики


Корисні посилання