Комп’ютерний Ярмарок ідей від ЦНТТУМ

Традиційним на гуртку інформатики уже став огляд-конкурс проектів з інформатики «Ярмарок ідей».


Традиційним на гуртку інформатики уже став огляд-конкурс проектів з інформатики «Ярмарок ідей». Він проводиться під час зимових канікул, щоб підсумувати навчальні досягнення вихованців та підтримати їх новорічний настрій.

Цього разу конкурс проводився у два етапи: перший тур – для учнів першого року навчання, другий – для переможців першого туру та старших вихованців гуртка. Представлялись проекти у двох номінаціях: «Презентація» і «Програмування».

Особливо старанно до заходу готувались вихованці першого року навчання. Вони розробляли проекти, багаторазово перевіряли їх самі і представляли на суд товаришів. Отож, всі присутні – самі учні, їх батьки, молодші братики та сестрички – протягом двох годин, затамувавши подих, стежили за екранами комп’ютерів. А на них оживали ігрові персонажі, часто вони ще й легко та невимушено навчали дітей математики. За допомогою мультимедійних презентацій діти ділились своїм світобаченням, відповідаючи на питання «Що таке щастя?», «Що можна і чого не можна робити?» Загалом в першому турі взяло участь 12 гуртківців, представлено 14 робіт.

Родзинкою цього туру було те, що його судили старші вихованці. Учнівське журі виявилось строгим, але дало багато корисних порад та ідей для подальшого вдосконалення проектів.

В другому турі виступало 11 конкурсантів. Особливо зацікавили усіх присутніх роботи юних програмістів Артемука Олександра та Решетника Дениса. До речі, Денис займається в гуртку лише три неповних місяці.

Оцінювали роботи не тільки члени журі, а й самі діти та їх батьки. Було введено так зване «цукеркове голосування»: кому який проект більше сподобався, той і клав цукерку-дві у відповідну скляночку. Вийшло весело, солодко і святково!

Бондар Я.С., керівник гуртка інформатики


Комп`ютерний Ярмарок ідейКомп`ютерний Ярмарок ідейКомп`ютерний Ярмарок ідей

 


Корисні посилання