Сила нескорених

Незабаром, 14 жовтня, усі православні християни будуть відзначати свято Покрови Пресвятої Богородиці, а з ним і День Захисника Вітчизни та День козацтва. День Покрови єдине релігійне свято, яке одночасно є і національно-патріотичним та державним з 2014 року. Усі ці свята взаємопов’язані між собою одним прагненням українського народу – берегти волю і незалежність рідної землі.

Тому напередодні цих величних свят, 9 жовтня 2019 року, у Луцькому міському ЦНТТУМ відбувся захід «Сила нескорених», на який було запрошено представників Волонтерського центру «Серце патріота». На зустріч завітали Ольга Балицька та її дочка, Уляна Степаненко, волонтери та співзасновники центру. Вони розповіли про заснування центру, його колосальну роботу по допомозі і підтримці воїнів з передової. Ми почули, в яких, інколи не людських, умовах нашим солдатам приходиться боронити кордони нашої держави. Побачили на слайдах світлини як на благодійних концертах, де співає серед артистів і сама Уляна, збираються кошти на допомогу нашим хлопцям. Світлини з лінії розмежування можливо, не можуть передати, наскільки небезпечна, та настільки благородна та необхідна справа, яку роблять ці дві тендітні, на перший погляд, жінки.

Знаючи наперед, що волонтери мають відправляти машину з допомогою у Донецьку область перед святом,  керівники та  вихованці Центру не могли стояти осторонь, і підготували та передали для наших патріотів часточку своєї душі, любові, яку виразили через виготовлені сувеніри, обереги, символіку, листи і листівки. Долучились до благодійності: Белогур С. В., Голодишина А. Є., Кот І. П., Семенюк С. К., Чирська Н. В, Яцюра Н. О.

З вдячністю усіх бажаючих, хто на встиг долучитись до акції, а має таку можливість і бажання, будемо чекати на Театральному майдані у п’ятницю, 11 жовтня, звідки буде відправлятись машина з волонтерською допомогою.


Корисні посилання