Чи то весняні, чи то зимові, а у Центрі – свої, віртуальні канікули. Як правило, під час канікул у Луцькому міському Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходять ...
Кожна команда (а їх було чотири) мала маршрутизатор пакету даних, де були вказані «адреси» захованих скарбів та павутину-мапу локальної мережі Інтер-Центру, яка допомагала відшукати місця з адресами. Все настільки заплутано … А ви думаєте в Інтернеті легко знайти потрібну інформацію? А місця з захованими скарбами дуже дивні. Приходиш ніби за адресою, і не знаєш, що тебе чекає. Наприклад, на Вершині Мудрості було завдання «Впізнай прислів’я», де за наведеними псевдо-прислів’ями на тему «Інформатика» шукачі скарбів мали написати справжнє народне прислів’я. І що ви думаєте? Що «комп’ютер пам’яттю не зіпсуєш» знають всі, а от що «кашу маслом не зіпсуєш» мало хто знає. Чи то їх мами кашею з маслом не кормили, а відразу за комп’ютер посадили? Чи то каша з маслом не в моді?
На Мистецькій галявині її Величність Інформатику садовили на трон та ще й коронували. У Музичному провулку згадували терміни з інформатики, які б містили нотки музичної октави. У Замку Відповідностей, щоб отримати частинку скарбу, шукачі мусили скласти інформаційне доміно. Ну а Болото термінів засмоктало всіх знавців. Ото вже голови поламали, складаючи анаграми термінів.
Як би там не було, а скарби знайшли всі. Це було не що інше, як вислови про цінність науково-технічного прогресу та цінність людських почуттів: які б високі досягнення у техніці не було, але вони ніколи не замінять людину. І ніякий смайлик не замінить вашої чарівної посмішки.
Керівник гуртка
«Основи поліграфії та видавництва»
Савчук Л.В.