Я – талант!

24 грудня в Києві, в Українському державному центрі позашкільної освіти відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з ІТ і кіберспорту "iTalent".


Зібралась сотня найсильніших юних програмістів, web-програмістів, дизайнерів, аніматорів з усієї України. З Луцька до фіналу пройшло троє чоловік: Стельмащук Роман, Решетник Денис і Патіюк Максим. Усі – вихованці Луцького міського ЦНТТУМ.

Кожен учасник намагався переконати журі та гостей в тому, що його проект - найкращий, найперспективніший, найцікавіший. Завдання було надскладним, бо журі складалось з професіоналів високого класу, директорів та менеджерів успішних IT-компаній. Так, долю конкурсантів у номінаціях "Програмна розробка",  "Web-дизайн" та "Розробка комп'ютерної гри", в яких виступали наші хлопці, вирішували Владислав Андріанов - керівник відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу антивірусної компанії Zillya, Нейман Євген - кандидат фізико-математичних наук, програміст у міжнародній платіжній системі TYME та Коломієць Іван - директор з інформаційних технологій U-Knight Web Studio. Ведучим заходу в цих номінаціях був керівник проекту Єременко Антон Віталійович. Його професіоналізм та почуття гумору забезпечили дружню невимушену атмосферу на заході, дозволили учасникам подолати хвилювання і гідно представити свої проекти.

Захід вдався насиченим і цікавим. Наші учасники взнали багато нового, надихнулися ідеями для подальшого вдосконалення своїх робіт. Напрочуд цінними виявилися дружні поради і рекомендації журі.

Урочистою і хвилюючою виявилась мить нагородження. Решетник Денис в номінації "Розробка комп'ютерної гри" (старша вікова категорія) зайняв III місце, Патіюк Максим в номінації "Web-дизайн" (старша вікова категорія) - I місце, Стельмащук Роман в номінації "Програмна розробка" (молодша вікова категорія) - I місце! Хлопці отримала грамоти, медалі та цінні призи. Вони справді їх заслужили, адже фіналу передували напружена праця і творчий пошук. Вітаємо наших юних талантів і зичимо подальших успіхів і здобутків!

 

Керівник-методист гуртків

інформаційно-технічного напрямку

Бондар Ярослава Степанівна

ITalent   ITalent    


Корисні посилання