Курчат рахують осінню, а результати навчання підсумовують весною

Наближається кінець навчального року. Яким він був для учнів інформаційно-технічного напрямку? Давайте підведемо підсумки участі наших вихованців у змаганнях та конкурсах.


Наближається кінець навчального року. Яким він був для учнів інформаційно-технічного напрямку? Давайте підведемо підсумки участі наших вихованців у змаганнях та конкурсах.

Обласний конкурс «КУМІТ-2013» - 3-є місце в номінації «Офіс», 4- командне місце. 

Міський конкурс науково-дослідницьких робіт МАН - 2-є місце (Жук Валентина, робота «Програма перетворення чисел з однієї системи числення в іншу») 

 

Обласний конкурс «Екософт-2013»: Жук Валентина і Бондар Ярослав - перше місце в номінації «Стильність оформлення та якісний інтерфейс», Бережний Андрій - перше місце в номінації «Приз спонсорський симпатій»

Міжнародний конкурс «Бобер-2013»: 56 учасників, 28 відмінних результатів, 21 добрий;

Литвішко Даниїл та Лугінін Богдан показали перший результат по Україні серед 5-их класів!

Мацюк Дар’я показала другий результат по Україні серед 7-их класів! Кохановська Марія та Ковальчук Дмитро – четвертий результат. 

 

 

Міський етап Всеукраїнського молодіжного конкурсу «В об’єктиві натураліста»: в номінації «Відеоролик» переможцями визнано Решетника Дениса, Горожанову Настю і Юревич Юлію.

I етап конкурсу «Очима дитини про бюджет України» :в номінації «Комп’ютерна графіка (анімація) переможцями стали Мацюк Дар’я та Настенко Софія, відеоролик «Українська натруджена гривня» та Кохановська Марія gif-анімація «Україно, процвітай!»»

Чекаємо результатів обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей».

 

Як бачимо, навчальний рік минув не дарма. З такими результатами приємно буде влітку насолодитись відпочинком а з вересня продовжити поступ дорогою знань та успіху.


Корисні посилання