Перемога на XIV Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп`ютерної графіки

Навіщо сьогодні комп’ютер? Мабуть, це питання є риторичним. Адже охопити всі сфери діяльності людини, де сьогодні активно використовується комп’ютерна техніка та інформаційні технології, просто неможливо.


Навіщо сьогодні комп’ютер? Мабуть, це питання є риторичним. Адже охопити всі сфери діяльності людини, де сьогодні активно використовується комп’ютерна техніка та інформаційні технології, просто неможливо. Ким би Ви не працювали чи ким би не хотіли стати в майбутньому, Вам обов’язково знадобиться комп’ютер, а значить, потрібно вміти працювати з ним, і працювати ефективно.

Саме цього і навчають в гуртку інформатики Луцького міського Центру науково-технічної освіти учнівської молоді. А вихованці гуртка Кохановська Марія, Артемук Олександр, Курта Олег та Зусько Влад не тільки навчаються, а й застосовують здобуті знання на практиці. Так, Кохановська Марія створила gif-анімацію "Україно, процвітай", Олег Курта - анімований фільм "Маша і ведмідь", Артемук Олександр створив та розмістив в Інтернеті власне портфоліо програміста та web-розробника. Зусько Влад створив сайт "Тут зростають юні інформатики" про діяльність гуртка, в якому він навчається. Ці роботи юні інформатики відіслали на XIV Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки. Кожен з них отримав сертифікат учасника цього чемпіонату.

.Курта Олег

А Зусько Влад став призером одразу в двох номінаціях: перше місце у номінації "Краща графічна реалізація Web-ресурсу" та третє місце у номінації "Краще інформаційне наповнення Web-ресурсу" серед учасників вікової категорії 12-14 років.

Зусько ВладЗусько ВладБондар Я.С.

Вітаємо Владислава та всіх інших учасників конкурсу, бажаємо нових творчих злетів! Будьте цілеспрямованими і наполегливими і успіх завжди буде з вами.


Корисні посилання