Ярмарок ідей-2016

"Програмування відкриває дітям безліч нових явищ, безліч нових можливостей для навчання", - вважає професор Масачусетського технологічного інституту, автор мови Scratch Мітчелл Резник.


"Програмування відкриває дітям безліч нових явищ, безліч нових можливостей для навчання", - вважає професор Масачусетського технологічного інституту, автор мови Scratch Мітчелл Резник. Саме тому наші вихованці прикладають чимало зусиль для того, щоб опанувати цю премудрість.

Своєрідним підсумком роботи за семестр став конкурс-захист проектів з інформатики "Ярмарок ідей". Присутні гуртківці, їх батки, педагоги переглядали представлені проекти, задавали питання їх авторам, брали участь в обговоренні. А король Кібернетик I, що відкривав свято, навіть, пообіцяв приз за найкращий проект. Звичайно, останнє слово було за журі. А в його складі були наші почесні гості - методист міського управління освіти Фролова Т.Г., вчитель-методист гімназії №14, керівник міської опорної школи з питань комп'ютеризації навчально-виховного процесу, викладач інституту вдосконалення вчителів Гісь І.В., вчитель-методист НВК №9, переможець міського та обласного, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" Лабнюк О.М., молодий вчитель ЗОШ №15, керівник учнів-переможців змагань з інформатики міського та обласного рівнів Кінах К.О., заступник директора ЦНТТУМ з навчально-виховної роботи, керівник гуртка "Основи комп'ютерної графіки" Семенюк О.В.

Проголосувати за найцікавіший проект мали можливість і всі інші учасники дійства. Перед початком заходу вони отримали спеціальні "гроші" - ЦНТТУМи, і поки журі підводило свої підсумки, всі гості віддали свої ЦНТТУМи за ті роботи, які їм найбільше сподобались. Виявилось, що думки високоповажних спеціалістів та наших гуртківців і їх батьків співпали. Переможцем конкурсу одностайно було визнано Решетника Дениса. Він отримав гран-прі конкурсу. Перше місце зайняла комп'ютерна гра "Лови мишку" Кохановської Марії. Друге місце розділили Стельмащук Роман з проектом "Кіберпензлик" і Лугінін Богдан з презентацією "Енергія і середовище". На третьому місці проекти "Симулятор літака" Савича Івана і "Геометричні фігури" Солтисюка Дмитра. Усі конкурсанти отримала солодкі призи від короля Кібернетика.

Взагалі члени журі відмітили важливість позашкільних занять юних інформатиків, перспективи майбутнього працевлаштування за обраним напрямком, побажали вдосконалювати свої знання та вміння і подякували за гарний настрій. 

Цікавими були і проекти, представлені старшими вихованцями. Особливо запам'яталися проекти "Безжальна гонитва" Артемука Олександра, "Пригоди АльошіПоповича" Ярощука Богдана, "Віртуальна лабораторія" Корнелюка В'ячеслава. А переможцем другого туру став Сопронюк Юрій з грою "Сильні духом".

До зустрічі на "Ярмарку ідей-2017"!

Фотозвіт

 


Корисні посилання