Одні з найкращих

10  березня 2015 року на базі Центру науково-технічної творчості  учнівської молоді управління освіти Волинської ОДА  відбулися обласні змагання з автомодельного спорту

10  березня 2015 року на базі Центру науково-технічної творчості  учнівської молоді управління освіти Волинської ОДА  відбулися обласні змагання з автомодельного спорту у двох видах (автотрасове моделювання та кордові автомоделі для закритих приміщень(кімнатні). Черговий раз взяли участь у змаганнях юні автомоделісти Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді і показали високу майстерність та результативніть.

Центр представляли дві команди (по одній у  кожному виді) у складі девяти учасників. У загальнокомандному заліку наші кордовики вибороли друге місце, а трасовики посіли третю сходинку пядесталу.

В індивідуальному заліку у змаганнях кімнатних кордових моделей перемоги здобули:

Данильчук Євген, учень 4-в класу Луцької гімназії №18 (ІІ місце —  клас моделей ЕЛ-АЕРО);

Цейко Іван, учень 5-д класу Луцького НВК №9 (ІІ місце — клас моделей  ЕЛ-О).

Особисті перемоги у керуванні авторасовими моделями отримали:

Данильчук Євген, учень 4-в класу Луцької гімназії №18 (ІІ місце —  клас моделей “Ретро”, ІІІ місце — клас моделей “G -33”);

Філоненко Станіслав, учень 7-а класу Луцької ЗОШ № 19 (ІІІ місце —  клас моделей “Ретро”, ІІ місце — клас моделей “F -1”);

Гафуров Ренат, учень 7-а класу Луцької СШ № 5 (ІІ місце —  клас моделей “G -12”, ІІІ місце — клас моделей “F -1”);

Подоляк Арсен, учень 6-г класу Луцького НВК №9 (ІІ місце — клас моделей  “Вантажівка”);

Садлей Владислав, учень 6-г класу Луцького НВК №9 (ІІІ місце — клас моделей  “Євроспорт стандарт”).

Троє наших учасників (Савчук Вадим, учень 5-г класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького, Бахматов Роман, учень 4-а класу Луцького НВК №9, Кульчицький Сергій, учень 8-Б класу Луцького НВК №9) хоча і не здобули перемог в індивідуальному заліку але внесок в перемоги своїх команд зробили суттєвий.

Учасники змагань отримали масу задоволення, позитивних вражень та досвід. Переможці нагороджені грамотами та дипломами, медалями та кубками.