Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Популярність Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» щорічно зростає у світі. В Україні за чотири роки кількість учасників збільшилась у 4,5 рази.


Популярність Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» щорічно зростає у світі. В Україні за чотири роки кількість учасників збільшилась у 4,5 рази. Метою конкурсу є пошук, підтримка талановитих школярів та популяризація основ інформатики в рамках реалізації Стратегії розбудови інформаційного суспільства, схваленої Законом України "Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки".

Відповідно до рішення Міжнародного оргкомітету конкурсу «Бобер-2014» організатором змагань в Україні визначено Львівський фізико-математичний ліцей – інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Отож, 9 та 10 листопада наші юні інформатики знову поринули в цікавий світ незвичайних мандрівок та подорожей, розгадували секретні коди та досліджували рух сонечка-жучка, переправляли через річку примхливих естрадних зірок з їх охоронцями, допомагали білочці зібрати якнайбільше горішків – всього не перелічити. А в результаті стали ще кмітливішими, уважнішими, розумнішими. Такі скарби за плечима не носити. А от в подальшому навчанні, та й в житті взагалі, вони стануть в нагоді. Розуму ще нікому не було забагато.

До побачення, Бобер-2014! Тепер ми чекаємо результатів і нового конкурсу «Бобер-2015».

 


Корисні посилання