Кращий спортсмен 2011 року

З неолімпійських видів спорту найкращі результати серед спортсменів зі спортивно-технічних і прикладних видів спорту у 2011 році досягнула Шолом Алла Леонідівна – керівника гуртка спортивної радіопеленгації Луцького міського ЦНТТУМ.


Луцький міський ЦНТТУМ21 березня 2012 року в сесійному залі Волинської обласної ради відбулось розширене засідання колегії управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, участь у роботі якої взяв заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк. Головним на порядку денному стояло питання про підсумки реалізації державної політики у сфері сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту в 2011 році та завдання на 2012 рік.

      На засіданні зазначалося, що у 2011 році до складу збірних команд України з 10 олімпійських видів спорту входило 69 спортсменів, з неолімпійських та прикладних видів – 46 спортсменів.
      З неолімпійських видів спорту найкращі результати серед спортсменів зі спортивно-технічних і прикладних видів спорту у 2011 році досягнула Шолом Алла Леонідівна – керівника гуртка спортивної радіопеленгації Луцького міського ЦНТТУМ. Спортсменка відмічена як кращий спортсмен року за зайняте третє місце на Чемпіонаті Європи у Румунії, її тренер Долинський А. Є. відзначений як найкращий тренер року.
     Вітаємо кращих спортсменів!

Корисні посилання