Ковельщина зустрічає юних авіамоделістів!

Технічні види спорту – особливі з серед усіх інших. Їхня особливість полягає у необхідності гармонійного поєднання фізичного, технічного та наукового розвитку спортсмена. Одним із таких складних видів спорту являється авіамоделізм. З метою розвитку авіамодельного напрямку науково-технічної творчості в області, організації змістовного дозвілля дітей та молоді, підведення підсумків роботи гуртків у 2018/2019 навчальному році з 10 по 12 травня 2019 року більше пів сотні учасників зібрались для участі в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту на стадіоні ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 в місті Ковелі. Учасники виборювали нагороди у п’яти класах моделей:

– «F-2-A»- швидкісний літак;

– «F-2-B»- пілотажний літак;

– «F-4-B»- копія, напів-копія літака;

– «F-2-D» – повітряний бій;

– «метальний планер».

         Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді представляли 7 учасників. За підсумками змагань в командній першості моделей класу «метальний планер» здобули ІІ місце.

Саме на таких змаганнях юні авіамоделісти мають змогу відчути конкуренцію, побачити рівень виконавської майстерності суперників, а керівники команд проаналізувати свою роботу, поспілкуватись між собою про перспективи розвитку авіамодельного спорту на Волині.

Вітаємо юних моделістів Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді з гарними результатами і сподіваємось, що вони будуть успішно примножені новими досягненнями й нагородами!


Корисні посилання