«Смарагдові витоки» - і знову перемога!

10-13 травня 2019 року ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва "Смарагдові витоки"  вкотре зустрічав лучан позитивною енергетикою, хорошою погодою та шквалом захоплюючих емоцій у мальовничому карпатському містечку Мукачево (організатори: Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості та Український державний центр позашкільної освіти). Фестиваль є очним, де кожен учасник не лише представляє свої роботи (у номінаціях: декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла і  фотомистецтво), але й презентує, захищає свій твір.

Окрім конкурсної програми був проведений майстер-клас учасником номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», а учасники номінації «Фотомистецтво» їздили на пленер в санаторій «Карпати» (замок графів Шенборнів). 

Цього року боротьба за першість була запекла, так як у віковій категорії, де виступала наша Софійка Божко (Софія вдруге у Мукачево) у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Художні ремесла» з писанкарства було заявлено 12 учасників. Колекція «Волинська Ружа» та її презентація таки вразила журі конкурсу, як результат – І місце.

Не менш хвилювалась Телючик Анастасія, яка в конкурсі брала участь вперше. У номінації «Фотомистецтво» представляла  свої роботи у жанрі «Портрет». Та і вона стала ПЕРШОЮ у своїй віковій категорії.

 Вітаємо з перемогами вихованців Луцького міського ЦНТТУМ та їхніх керівників: Голодишину Аллу Євгеніївну («Декоративно-ужиткове мистецтво» ) та Солодовника Сергія Вікторовича («Фотомистецтво»).

Бажаємо наснаги їм та нових звершень! 

Смарагдові витоки   Смарагдові витоки   Смарагдові витоки


Корисні посилання