Спортивне судномоделювання!

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді. Саме тому гурток «Судномоделювання», який працює під керівництвом Форманюка Сергія Гавриловича в Луцькому міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, користується популярністю серед хлопчаків всього міста. 

З метою випробування моделей водного транспорту, розвитку спортивно-технічного виду спорту, як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості  відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту. Змагання тривали три дні з 13 по 15 вересня 2019 року на базі табору “Сонячний”, що у Гаразджі Луцького району. Юні судномоделісти із закладів позашкільної та загальної середньої освіти змагались в керуванні моделей, які вони виготовили в гуртках технічної творчості, за 5-ма класами – як радіокерованих, так і прямохідних.

Шепітько Богдан, учень 8 класу КЗ "Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області", вихованець гуртка «Судномоделювання» Луцького міського ЦНТТУМ показав на змаганнях високий результат із запуску в класі моделей ЕК-600 - модель військового корабля з механічним двигуном, посівши третє місце. Вітаємо з перемогою! Натхнення та подальших перемог.

   


Корисні посилання