Люди Літа продовжують літо!

З 13 по 15 вересня 2021 року у м. Богуслав Київської області, на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Чайка», відбувся ХХІ Всеукраїнський збір організаторів оздоровлення та відпочинку дітей в Україні за сприянням Всеукраїнської благодійної організації «Лелека». У заході взяли участь Клиш Л.М., провідний спеціаліст департаменту освіти Луцької міської ради, Данильчук І.Є., директор Луцького міського ЦНТТУМ, Риковська Н.М., соціальний педагог ЗЗСО № 7, Савчук Л.В., методист Луцького міського ЦНТТУМ.

У дружньому колі цікаво та творчо колеги-однодумці обговорювали питання оздоровлення та відпочинку дітей, обмінювались досвідом та напрацювання, ділилися своїми яскравими враженнями сезону 2021 та планами щодо майбутнього відпочинку дітей. Також  відбулася зустріч із представниками Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної соціальної сервісної служби Україні, на якій було обговорено «Концепцію Державної соціальної програми оздоровлення та відпочинку до 2025 року», проєкт санітарного регламенту для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.  В межах заходу всі учасники пройшли курс навчання за напрямками: менеджмент, педагогіка, пертнерство.

Як результат роботи - диплом переможця команді ДПЗОВ "Ровесник" за перемогу у фестивалі педагогічних команд у номінації "Виставка-презентація" та сертифікати за пройдений освітній курс. Вітаємо всіх педагогів, які були причетні до літнього відпочинку дітей в ДПЗОВ «Ровесник» сезону 2021! Адже це є спільні зусилля і спільна перемога! Творчості, натхнення, подальших успіхів! І до нових зустрічей!


Корисні посилання