Свято «Учень року. Учитель року - 2018»

Закінчення навчального року у школах та позашкільних закладах традиційно проходить у підбитті підсумків роботи за рік, відзначення кращих учнів, вихованців та педагогів за їх результативну, наполегливу працю. 17  травня 2018 року у Палаці учнівської молоді відбулося урочисте нагородження учнів та педагогів навчальних закладів міста Луцька, яке відбувалося в рамках міського конкурсу «Учень року. Учитель року – 2018». У залі панувала святкова, урочиста атмосфера. Для привітання нагороджених зібралися представники міської влади, управління освіти, директори закладів освіти, педагоги, учні.

Представники міської влади  звернулися до учнів зі словами вдячності й шани та вручили школярам, які здобули перемогу на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, олімпіадах та турнірах дипломи «Учень року – 2018» з грошовою винагородою.

Ми пишаємося тим, що серед нагороджених учнів були вихованці Луцького міського ЦНТТУМ. Отож, у номінації «Винахідник та раціоналізатор» нагороду отримав Єфімов Владислав, вихованець гуртка «Радіоелектроніка» (керівник гуртка Белогур Сергій Васильович); у номінації «Високі спортивні досягнення» нагороджений Потапчук Олександр, вихованець гуртка «Юний картингіст» (керівник гуртка Ковальчук Сергій Ігорович); у номінації «Художні творчі досягнення» – Божко Софія, вихованка гуртка «Основи дизайну» (керівник гуртка Голодишина Алла Євгеніївна).

Уже другий рік поспіль відзначають кращих школярів у формі іменних стипендій Луцької міської, яка виплачуватиметься дітям із вересня по травень місяць. Серед стипендіатів були і наші вихованці – Решетник Денис, вихованець гуртка «Програмування» (керівник гуртка Бондар Ярослава Степанівна), який отримав іменну стипендію у галузі інформатики та інформаційних технологій імені Михайла Кравчука та Єфімов Владислав, вихованець гуртка «Радіоелектроніка» (керівник Белогур Сергій Васильович), отримав стипендію у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича.

Відзначили й тих освітян, які запровадили нові педагогічні ідеї та стимулювали учнів до високих досягнень. За підсумками проведення 1-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (номінація «Методист») у 2017-2018 навчальному році  визнано переможцем з науково-технічного напрямку Філонюк Аллу Віталіївну, методиста закладу. Педагог була нагороджена грамотою управління освіти Луцької міської ради та цінним подарунком. При нагоді вітаємо Аллу Віталіївну із успішним та достойним виступом на обласному етапі Конкурсу та зайнятим ІІ місцем.

Вітаємо вихованців та педагогів з нагородою!

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання