Міжнародний конкурс дитячої художньої творчості «Природа очима дітей».

Участь у  конкурсі – це завжди випробовування долі, сили і характеру, а тим більше в конкурсах високого рівня. Сама назва говорить за себе: «ХХ Міжнародний конкурс дитячої художньої творчості «Природа очима дітей». Цей конкурс присвячений 32-ій річниці Чорнобильської трагедії, проходить в м. Берегово, збирає кожен рік багато учасників.

Наші вихованці гуртків художньо-технічного напрямку  уже декілька років поспіль долучаються до участі у даному заході. Цей рік не став виключенням, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»  Петрущенко Катерина (керівник Чирська Н.В.) подала на конкурс роботу під назвою «Немає чужої біди – але є спільне рішення» та стала однієї із переможців.

26 квітня на базі Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулося нагородження переможців. Майже 270 робіт з усіх куточків України, Угорщини, Венгрії і навіть Росії взяли участь у конкурсі.

У далеку подорож за нагородами і позитивними враженнями відправились автор роботи-переможця та іі мама. Все, що відбувалось у Берегово далі зі слів подорожуючих:

«Коли запропонували поїхати в м. Берегово, для отримання вітань і подарунків, не було жодного сумніву, тому що це місто славиться прекрасною угорською кухнею, цілющими термальними джерелами та це далеко не всі причини, через які варто сюди приїхати.

Ведуча, директор Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Радик, щиро зустріла нас і зробила все, щоб два дні, які ми там провели, були незабутніми, також вона урочисто відкрила захід та надала слово керівництву міста і району.

Почали знайомство з Береговим з дивовижних дарунків нашої природи – гарячих термальних джерел. Також ми відвідали Графський двір Берегово, який довгий час населяли знатні персони, тому і споруди тут відповідають своїм господарям. Ця споруда примітна скоріше не своєю архітектурою, а історією. Раніше в ній жив трансільванський князь Бетлен, котрий деякий час був королем Угорщини. Палац цікавий ще й тому, що сьогодні в ньому розміщено музей Берегівщини, що робить резиденцію досить значною пам'яткою для гостей Берегового.

Центр міста старовинний, тут приємно прогулятися. Містечко можна вважати такою собі "маленькою Угорщиною".

Після насиченого яскравими подіями дня всіх переможців поселили в мальовничому куточку на вершині гори. Господар готельного комплексу гостинно нас прийняв і зробив все необхідне для повноцінного відпочинку.

Переможці щиро раділи один за одного, ділилися планами на майбутнє, сподівалися на те, що цей конкурс був корисним як для конкурсантів, так і для суспільства».

  Луцький міський ЦУНТТУМ  Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання