Перші заняття гуртка інформатики

З 4 вересня тривають заняття в гуртку інформатики. На першому уроці учні ознайомились з темами, що вивчатимуться протягом навчального року.


 

 

  

    З 4 вересня тривають заняття в гуртку інформатики. На першому уроці учні ознайомились з темами, що вивчатимуться протягом навчального року. Особливо хвилюючим це заняття було для тих, хто вперше переступив поріг кабінету інформатики. Все тут було захоплюючим: і самі комп’ютери, і стенди, і постери робіт наших вихованців, що стали переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Але найцікавіше було самим випробувати ці проекти. Ще б пак, адже, якщо бути старанним, то незабаром і сам створиш такі ігри, презентації, сайти.

   Учні 2-ого і 3-ого років навчання зразу включились в серйозну роботу. Вони вже задумуються над вибором ВУЗу, до якого вступатимуть, над вибором майбутньої професії. Нікого з них не треба переконувати в тому, що програмування сьогодні – це друга грамотність. Так само, як і Web-програмування.

   Наші учні уже живуть передчуттям Міжнародного конкурсу «Бобер», круглого столу «Книга і комп’ютер в інформаційному світі», конкурсно-концертної програми «Посвята в юні інформатики» та багатьох інших цікавих заходів, що відбуватимуться в нашому Центрі і за його межами.Корисні посилання