Круглий стіл

9 жовтня в міській дитячій бібліотеці було проведено круглий стіл "Книга і комп’ютер сьогодні”. На зустріч з учнями школи №5 були запрошені і наші гуртківці. Спочатку керівник гуртка і завідуюча бібліотеки посперечались...


http://bondar2012.files.wordpress.com/2012/10/dsc07501.jpg9 жовтня в міській дитячій бібліотеці було проведено круглий стіл "Книга і комп’ютер сьогодні”. На зустріч з учнями школи №5 були запрошені і наші гуртківці. Спочатку керівник гуртка і завідуюча бібліотеки посперечались, що важливіше в сьогоднішньому житті: книга чикомп’ютер? Одна співрозмовниця наводила аргументи на користь книги, а інша – на користь комп’ютера і новітніх інформаційних технологій. Бібліотекар казала: 

- Книга була першою, саме з книг інформація потрапила в Інтернет.

 

- Зате тепер  в Інтернеті знайти

 

інформацію швидше і легше, навіть, побутує вислів : "Якщо цієї інформації немає в Інтернеті, то її немає ніде”, - відповідала керівник гуртка інформатики.

- Книги переддруком ретельно перевіряються, в них не може потрапити неправдива інформація.

- Є багато сайтів, призначених в першу чергу для школярів, зміст яких теж перевіряється. Ці сайти  рекомендовані міністерством освіти та іншими авторитетними організаціями. Відвідування таких сайтів є не шкідливим, а, навпаки, корисним. Крім того, книги великі і громіздкі, а на одному лазерному диску може поміститись вся шкільна програма!

Але скоро всі присутні зрозуміли, що насправді і інформатики поважають книгу, і бібліотекарі цінують комп’ютер та Інтернет. Представники "книжної” та "комп’ютерної” професії урочисто помирились. А вихованці ЦНТТУМ представили на суд глядачів свої роботи на тему книги. Присутні з цікавістю переглянули презентації "Книжка-помічниця” Віктора Щесюка (гурток "Основи поліграфії і видавництва”, сш №1), "Як книжка друзів повертала” Проць Іванни (гурток інформатики, школа-ліцей №7), "Соняшник” Бондаря Ярослава (гурток інформатики, школа-ліцей №9) комп’ютерні ігри, створені Бондарем Ярославом і Кубаєм Антоном (гурток інформатики, школа-ліцей №7).

Керівник гуртка інформатики Бондар Я.С.

 

http://bondar2012.files.wordpress.com/2012/10/d0b0d0bdd182d0bed0bd.jpg

http://bondar2012.files.wordpress.com/2012/10/dsc07506.jpg
Вихованець гуртка інформатики Бондар Ярослав
   


       

 


Корисні посилання