ЗА НАГОРОДАМИ НА «ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ»

Жовтень у розпалі, а навчальний рік у закладах позашкільної освіти набирає обертів. І якщо хтось вже готовий поділитись своїми напрацюваннями, то це вихованці гуртка цифрової фотографії Луцького міського ЦНТТУМ, адже вони з 10 по 13 жовтня 2018 року взяли участь у відкритому ювілейному XV Міжрегіональному фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини» в місті Чернівці Чернівецької області. Цьогоріч на захід з’їхалися вихованці закладів освіти з 15 областей України. Церемонія відкриття пройшла на червоній доріжці біля входу в Кіноклуб RED, де дівчата і хлопці мали можливість відчути себе справжніми зірками та сфотографуватися з професійними фотографами, режисерами, драматургами, акторами, співаками. Далі організатори запросили усіх насолодитися фотороботами призерів та лауреатів Фестивалю, переглянути стрічку режисера та продюсера Сергія Скобуна «Легенда Карпат».

Участі у Фестивалі передувала кропітка підготовча робота вихованців гуртків фотосправи, секцій, студій, які надсилали власні фото за різними жанрами організаторам на тему «Літо - яскраві миті». За результатами заочного оцінювання фотоматеріалів Волкова Анастасія, Телючик Анастасія, Жидков Микола та Голюк Наталія, вихованці гуртка цифрової фотографії Луцького міського ЦНТТУМ отримали від журі запрошення до участі у Фестивалі. Після приїзду учасників чекав бліц-конкурс на тему «Візитівка Фестивалю «Осінні барви Буковини», під час проведення якого в роботах можна було побачити сучасну Буковину в обличчях, в архітектурі, у пейзажах.

Ділова програма Фестивалю передбачала огляд виставок фоторобіт, перегляд відеоматеріалів, майстер-класів від професіоналів. Культурно-пізнавальна програма Фестивалю була також досить насиченою: організовані екскурсії історичним центром Чернівців, до Путильського та Верховинського районів на «Знімальні майданчики Сергія Параджанова», до перевалу «Німчич». Пленер – мандрівка мальовничими Карпатами порадувала дивовижними природними утвореннями «Протяте каміння», «Соколине око». Похід історичними стежками Олекси Довбуша, туристичними маршрутами Карпат надихнув на нове сприйняття дивовижного світу природи, і на те, щоб помічати красу та мальовничість навіть у незначних, на перший погляд, дрібницях, таких як комахи на квітах у променях сонця, що заходить, павук у павутинні у краплях роси і т.д.

За результатами проведення заходу призовий фонд та грамоти було розподілено між авторами найкращих фотографій Фестивалю, адже мета його проведення спрямована на виявлення та підтримку талановитих фотографів серед дітей та учнівської молоді. Результат наших вихованців: Голюк Наталія зайняла І місце, Волкова Анастасія - ІІІ місце у номінації «Репортажна зйомка», Голюк Наталія - І місце, Волкова Анастасія - ІІ місце, Жидков Микола - ІІІ місце у номінації «Архітектурна фотографія», Волкова Анастасія та Жидков Микола посіли ІІІ місця у номінації «Макрозйомка», Жидков Микола зайняв ІІ місце, Телючик Анастасія - ІІІ місце у номінації «Вулична фотографія», а також Голюк Наталія посіла І місце, Телючик Анастасія - ІІІ місце у номінації «Туристична фотографія». Загалом маємо 11 особистих грамот за перемогу, а також гарний настрій, заряд енергії та позитиву, весело проведений час у колі нових друзів, додатковий поштовх та натхнення на подальшу творчу роботу гуртка.

Вітаємо учасників Фестивалю, вихованців гуртка цифрової фотографії Луцького міського ЦНТТУМ з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот!

Осінні барви Буковини   Осінні барви Буковини   Осінні барви Буковини  

Осінні   Осінні барви Буковини   Осінні барви Буковини


Корисні посилання