Люди «Р» у «Молодій Гвардії»

З 15 по 18 вересня 2016 року в м.Одесі на базі УДЦ «Молода Гвардія» » Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація за нове покоління «Лелека» було проведено традиційну зустріч організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку «Лелека – 2016


З 15 по 18 вересня 2016 року в м.Одесі на базі УДЦ «Молода Гвардія» » Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація за нове покоління «Лелека» було проведено традиційну зустріч організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку «Лелека – 2016. У зборі взяли участь представники 16 областей України.
      Мета зустрічі: презентації поточних проектів ВБО «Лелека», обмін досвідом роботи, інноваціями в управлінні, підготовці кадрів, презентація досвіду роботи, обговорення проблем в організації та проведенні оздоровлення та відпочинку дітей, спільний пошук шляхів розвитку галузі.
    Відповідно до програми Збору відбулися:
- засідання правління ВБО «Лелека» із регіональними представниками;
- семінари-практикуми з адміністрування, виховання, дозвілля;
- майстер-класи та «круглі» столи;


- творчі майданчики провідних таборів України;
- професійний фестиваль таборів «Кубок  Лелеки – 2016»;
- конкурс ігрових програм «Сузір’я гри»;
- екскурсія в місто-герой Одесу.
    Активну участь у зустрічі взяла команда дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ровесник» управління освіти Луцької міської ради у складі: директора Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради та ДПЗОВ «Ровесник» Данильчука Ігоря Євгеновича,  вчителя фізичної культури Луцької гімназії №18 та методиста табору Кочубей Людмили Володимирівни; заступника директора  Луцького міського ЦНТТУМ та старшого вихователя табору Семенюк Оксани Володимирівни; учителя інформатики Луцької гімназії №18 та культорганізатора табору Поліщука Романа Вікторовича, вчителя фізичної культури Луцької ЗОШ №25 та інструктора з фізичного виховання табору Сагайка Володимира Сергійовича.
    Усі учасники команди отримали іменні сертифікати за активну участь у роботі семінару та засвоєння теоретичного і практичного матеріалу в обсязі 42 год.
     ДПЗОВ «Ровесник»  став лауреатом фестивалю таборів України та педагогічних програм «ЛЕЛЕКА.2016», а команда табору «Р – люди» стала лауреатом конкурсу педагогічної майстерності «Кубок Лелеки-2016»(ІІ місце). Табір та команда нагороджені дипломами лауреатів та кубком ВБО «Лелека».
   Адміністрація Луцького міського ЦНТТУМ та ДПЗОВ «Ровесник» щиро дякує  дякуємо усім за підтримку.


Корисні посилання