Тут нема бюрократії

Переможців міського конкурсу юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки ІТ-школа OxIT запросила на екскурсію у свій офіс та офіс ІТ-компанії InternetDevels.

Діти та їх педагоги ознайомились з буднями дорослих і успішних програмістів, дізнались про необхідні знання і вміння для початку ІТ-кар'єри та особливості роботи в цій сфері. Задали питання, що їх цікавили, зокрема: «Чи є у вас бюрократія?» і отримали відповідь: «В ІТ нема і не може бути бюрократії». Звичайно, це ще один вагомий аргумент на користь вибору майбутньої професії у сфері інформаційних технологій.

Тут же в офісі юні інформатики приєднались до Instagram-каналу школи OxIT і взяли участь у розіграші призу. Правильно розв'язав логічну задачу, а заодно і виграв приз від InternetDevels  учень ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського Панащук Роман. Вітаємо!

Розмова виявилась живою, жвавою. Майбутнім айтішникам справді важливо не тільки здобувати теоретичні знання, а й спілкуватись у невимушеній обстановці з професіоналами-практиками.

Дякуємо педагогам Олександру Стеблевцю, Ігою Гісю, Лілії Савчук, Ярославі Бондар за організацію змістовного і надихаючого дозвілля юних талантів. Особлива подяка компанії InternetDevels, школі OxIT, зокрема Оксані Демчук за екскурсію, розповідь та тривалу і плідну співпрацю щодо підтримки юних інформатиків міста.

    


Корисні посилання