Досягнення юних винахідників та раціоналізаторів

13 жовтня на базі комунального закладу Луцька НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей відбувся міський турнір винахідників та раціоналізаторів.


13 жовтня на базі комунального закладу Луцька НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей відбувся міський турнір винахідників та раціоналізаторів. У турнірі взяли участь 6 команд із ЗНЗ міста Луцька, а саме: команди ЗНЗ №№ 4,9,14,21,23 та ЦНТТУМ.

Протягом змагань винахідники та патентознавці розв’язували різноманітні задачі, виступали з доповідями, відповідали на запитання та дискутували. Участь у турнірі дала можливість дітям розвинути вміння самоорганізовуватися та злагоджено працювати в команді.

Найкращих результатів за підсумками турніру досягла команда Луцького НВК №9. Дипломом другого ступеня нагороджено команду Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука.Дипломи третього ступеня здобули команди Луцького НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» та Луцького ЦНТТУМ.

18 жовтня 2015 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено XVIII обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Учасниками змагань стали 11 команд з філій та наукових товариств області. Достатній рівень підготовки представили команди Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, збірна міста Луцька, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, слухачів наукового учнівського товариства "Оріон" міста Нововолинська, Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради та Любомльського району.

Хороші якісні показники у веденні наукової полеміки на турнірі продемонстрували школярі: Горожанова Анастасія, учениця 10 класу НВК №9, Тимчій Анна, Бекирук Нікіта, Кочулап Богдана, Шкітеров Валерій, гуртківці Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учні 9, 10 класу НВК №9, Гаврук Назар, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У підсумку перше місце в обласному турнірі виборола команда Луцького міського ЦНТТУМ у складі Шкітерова Валерія, Бекирука Нікіти, Тимчій Анни, Кочулап Богдани  і Андросюка Ігоря під керівництвом методиста, керівника гуртка винахідників та раціоналізаторів Федюка Петра Миколайовича.

Друге місце посіли збірна команда міста Луцька та команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. На третій сходинці наукове учнівське товариство "Оріон" міста Нововолинська, Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради та команда Любомльського району.

Зараз команда Волинської області готується до участі у Всеукраїнському турнірі. В її складі такі вихованці нашого закладу: Тимчій Анна, Бекирук Нікіта, Кочулап Богдана, Шкітеров Валерій. Вітаємо їх з перемогою в міському та обласному турнірах і бажаємо гідно представити винахідницьку та раціоналізаторську Волинь на всеукраїнському рівні.

 


Корисні посилання