Відкриття Тижня позашкілля у Луцькому міському ЦНТТУМ

У Луцькому міського Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді з 18 по 25 листопада 2013 року проходить Тиждень позашкілля.


На виконання листа управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.10.2013 № 3492/10/2-13 у Луцькому міського Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді з 18 по 25 листопада 2013 року проходить Тиждень позашкілля.

 19 листопада 2013 року відбулося відкриття Тижня позашкілля, на яке завітали перший заступник міського голови Святослав Кравчук, начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк та заступник начальника управління освіти Тетяна Силка.

Директор закладу Ігор Данильчук презентував роботу та досягнення закладу за 2013 рік, розповів історію становлення установи, досягнення вихованців та перспективи розвитку на майбутнє. Наголосив, що у 2013 році Центру виповнюється 40 років, тому в рамках Тижня позашкілля заплановано багато цікавих подій та заходів, приурочених цій річниці.

Звертаючись до присутніх, Святослав Кравчук подякував від себе особисто і від міського голови Миколи Романюка колективу за хорошу роботу. «У вашого колективі є хороші здобутки та напрацювання.  Міським головою, депутатським корпусом приділяється значна увага вашій діяльності. Ті кошти, які міська рада виділяє на Центр, себе виправдовують. У вашому центрі займається 730 дітей. Це не велика кількість із загальної чисельності луцьких школярів. Проте, це - діти обдаровані. Ви виховуєте юних талантів. Тут діти мають можливість зреалізувати на практиці ті знання, які дають сьогодні педагоги у школах», – зазначив він. Перший заступник міського голови наголосив, що міська влада й надалі підтримуватиме Центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Гості відвідали виставки робіт вихованців за напрямками гурткової роботи: початково-технічний напрямок, інформаційно-технічний  напрямок, художньо-технічний напрямок, предметно-технічний напрямок; відвідали виховний захід «Чарівний калейдоскоп» (для вихованців гуртків художньо-технічного напрямку) та побували на презентації нового комп’ютерного класу, де проходила гра-вікторина «Весела інформатика».

Святослав Кравчук зауважив, що радіє тому, що цьогоріч вдалося вирішити питання з облаштуванням сучасного комп’ютерного класу в Центрі. Нині діти можуть займатися на сучасній техніці. Є багато питань, які потребують вирішення, зокрема, оновлення технічної бази. Він закликав керівництво Центру підготувати свої пропозиції, а міська влада вже намагатиметься передбачити кошти у бюджеті для їх реалізації. Адже, за його словами, міська влада підтримує не лише інтелектуальний розвиток дітей, але й розвиток їхніх творчих технічних здібностей.

 

 

 


Корисні посилання