Свято літньої школи "Ерудит"

Уже протягом 28 років літня школа «Ерудит» радо відчиняє свої двері для найрозумніших дітей міста Луцька: переможців олімпіад, турнірів, творчих конкурсів, спортивних змагань та захистів наукових робіт.

20 червня відбулось грандіозне свято, на якому діти мали змогу продемонструвати найкращі виступи та постановки, які вони готували протягом першої половини зміни, вихованці табору дивували гостей своїми танцями, співами, декорацією та масовками.

Кожен присутній зміг поринути у світ казки: яскрава сцена, лунають перші акорди музики, з’являються ведучі і розпочинається дійство. «Time travel» запросили до себе «бабку», яка просто на сцені вирішила взяти на себе обов’язки вихователів, «Meduzzza» та « Fire foxes» навчали діток та гостей запальних масовок, «З променем у серці» показали майстерну пародію на самого Поплавського та його пісню «Варенички», «Хештег» робили рекламу табірного життя, а «Incognito», своєю чуттєвою інсценізацією пісні «Мама» Скрябіна, просто змусили всіх плакати.

Тут відбулась прем’єра новоствореного ансамблю гітаристів – аматорів у поєднанні з вокалістами, які виконали пісню гурту ТІК «Апрєль».

Особливо чуттєвим та щирим були виступи гуртів «ЗНО» та «Marvel». Ерудитівці не могли не згадати тих, хто береже мир та спокій нашої держави.

Свято відвідали батьки, директори шкіл, депутати ЛМР, начальник управління освіти та інші поважні особи. Це дійство не залишило нікого байдужим, а вихователі і діти ще раз довели, що літня школа «Ерудит» збирає найталановитіших, найкреативніших, найенергійніших людей.

«До нових зустрічей!» - запрошує всіх «Ровесник».

 

Кравчук Олена, Голдованська Ірина, Бондарук Любов, Лапуцький Влад, Середюк Анастасія, Сімонов Богдан, Ройко Олександра

Літня школа   Літня школа Ерудит  літня школа ерудит

  літня школа ерудит  Літня школа Ерудит


Корисні посилання